Honda Civic EC9

Honda Civic EC9

daj vise felge postavi, uzme neke gume sa otpada ba, za prvu ruku, ej al se svijet ne zna snac :)

nemoj mi u nedjelju dolazit na celicaram, necu da te vidim :D

usput i odrezi 2 kruga sa opruga slobodno, nemoj da se ustrucavas nista oko toga.
 

OmO

Član
erol_brcak je napisao(la):
daj vise felge postavi, uzme neke gume sa otpada ba, za prvu ruku, ej al se svijet ne zna snac :)

nemoj mi u nedjelju dolazit na celicaram, necu da te vidim :D

usput i odrezi 2 kruga sa opruga slobodno, nemoj da se ustrucavas nista oko toga.

Sve svojim redom, a za nedelju, ne znam da li cu dolaziti..
 

OmO

Član
Eh evo neki mali update koji je mene obradovao puno :icon_biggrin:

Znaci radio sam osvjetljenje km/h, prije jedva da se vidilo svjetlo pa sam odlucio da to popravim.

Osvjetljenje prije


Crveno osvjetljenje sad


Uploaded with ImageShack.us



Za par dana se radi limarija i sprica se auto u istu boju. Mislio sam malo tamniju ali posto nemam dovoljno para ide u istu boju. Nakon toga se postavljaju felge. Za sad toliko :icon_biggrin:
 
Član
Čuj Erola, sijeci opruge, a on za iste dao 600€ :lol: Mislio da sam Hondicu vidio neki dan, fina je ;)
 

OmO

Član
Evo mali update :)

Radi se limarija, za sad uradjeni pragovi i prednji blatobrani. Na redu su zadnji rubovi i onda popravljanje sitnica i spricanje :icon_biggrin:












Stay tuned! :D
 
Član
Hohoohohooohhoohohohoho, konacno ! Jedva cekam slike kad sve bude gotovo . Nek je sa srecom...
 

OmO

Član
etno je napisao(la):
Hohoohohooohhoohohohoho, konacno ! Jedva cekam slike kad sve bude gotovo . Nek je sa srecom...

Bas, konacno :D Hvala

srdjan014 je napisao(la):
Bravo japanac, tako se radi :D

Samo polako, biće bombonica ;)

Hvala ;)

tvrdoglavi je napisao(la):
prosirio se karijes :D

samo polahko i kako treba,bit ce to :cool:

Koliko je stojala prije nego sto je kupljena, dobro je da se nije raspala :D
Al sad je dosla u moje ruke pa ce se to sve promjeniti i pazit ce se kako treba! :icon_biggrin:
 
Top