Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

RE: Civic Coupe

Ja sam prco komsu, znam da moze Honda, moze i puno vise, sa ovim novim izduvom i usisom preko 200 ide bez po muke.
 
Član
RE: Civic Coupe

Ide naravno... u petoj brzini nije velika razlika u obrtaju i brzini.. ako na 5000rpm ide 190... onda pred blokadom ide 215km/h cca. samo nikako da udari u blokadu...:icon_smile: znam po sebi i ja sam svoju testirao na autoputu Slavonski Brod - Zagreb... Ne moze vise od 215km/h ovakva kakva je....
 
RE: Civic Coupe

Ima ih koji kucaju petu...samo naravno nisu stock...
Nisam siguran ali mislim da moj golf ide oko 160kmh u 5-oj na 5trpm...a max sam ga vozio 225 po satu(tu cemo staviti neku toleranciju) neznam kakav je kod tebe mjenjac niti omjeri brzina samo sam napisao da mi je sumnjivo da ide 190 na toliko okretaja...kolika mu je onda max brzina i do koliko se vrti?
 
Član
RE: Civic Coupe

max je 220+ nesto sitno, a ne ide u crveno. nemam nista od toga, octaviu sam na ledu snimao sat, i napisao da je na ledu, nemam nikakav interes da prosipam pricu, pa na kraju krajeva da sam htio nesto da levatim, stavio bih 240,a ne 190 :S
 
Početnik
RE: Civic Coupe

Ovo je sve pocelo od mene...

Ali to mi nije bio cilj, niti sam rekao da ti bacas bombe, nego kazem da kako je 'ispala' slika kao da je FAIL...

Inace definitivno jedno od ljepsih auta na forumu za mene ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

Spazih ovaj autic neki dan u Brckom stvarno zajebano izgleda na prvi pogled .......... ;) ;) ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Civic Coupe

meni se ovaj civic opasno sviđa,posebno kako radis,jednostavno po mom ukusu,samo je cuvaj:icon_smile:;)
 
RE: Civic Coupe

auto j extra bez daljnjeg....samo kazem volio bih se provozati u autu od 100ks koje ide 5-om na 5trpm 190:icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

dzinn16v je napisao(la):
auto j extra bez daljnjeg....samo kazem volio bih se provozati u autu od 100ks koje ide 5-om na 5trpm 190:icon_smile:

moj auto kad je imao 105 ks, isao je 190 max, plafon, nema dalje, ocigledno si samo procitao na prvoj strani koliko ima konja, a sad nema toliko! :icon_rolleyes:
 
Top