Honda Civic Coupe EJ6

Honda Civic Coupe EJ6

Član
RE: Civic Coupe

dellas je napisao(la):
SašaCRX je napisao(la):
ah, smor u kuci, mozda sad odem do onog tunela na orlovaci :D ili bolje po danu, neki video napraviti ;)

Cuvaj se murije tamo ako ces da ga gazis zbog klipa, na celoj obilaznici se cesto postavljaju u civilna kola i snimaju...

znam, ali to je dionica ka izlazu iz bg-a na autoput, ali ovaj tunel je prije toga :icon_smile:
 
Član
RE: Civic Coupe

Ma znam, prolazio sam vrhunski je tunel, onaj kockasti :) Nego mozda budu za izlazu prodji krug prvo :p...
 
Član
RE: Civic Coupe

Uh, mogu misliti taj zvuk u tunelu:) Kad bi mogao da postavis nekog u tunel da snima ... Inace ja volim i terazijski, ali ne moze mnogo da se gazi u njemu...:/
 
Član
RE: Civic Coupe

dellas je napisao(la):
Uh, mogu misliti taj zvuk u tunelu:) Kad bi mogao da postavis nekog u tunel da snima ... Inace ja volim i terazijski, ali ne moze mnogo da se gazi u njemu...:/

pa da, zvenac je kratak :) jbg moze se postaviti, jedan na prvoj trecini tunela, jedan na sredini i jedan pred kraj i onda mix napraviti :D
 
Član
RE: Civic Coupe

Eh, verujem ti :D Ranije dok sam više blejao po nbg-u bilo je puno uličnih trkača :)
 
Član
RE: Civic Coupe

dellas je napisao(la):
Eh, verujem ti :D Ranije dok sam više blejao po nbg-u bilo je puno uličnih trkača :)

sinoc su se neki okupljali kod hayata tamo na velikom parkingu, 40-tak auta kazu da je bilo, ja nisam bio... :icon_biggrin:
 
Član
RE: Civic Coupe

s obzirom da sam ja farbao, komsija Erol polirao falc, i s obzirom na ekipu i uslove, ispale su "razmicanje guzova" :D
 
RE: Civic Coupe

Odma da ogradim svoju guzicu, ove rupice i kanalici nisu do mene, ostecene fele valjda, mozda se moglo to nekak sastrugat, al skontaj da se rucno radilo i cijeli dan, prisjele su mi :icon_biggrin: al su super ispale, evo imam i ja sad priliku da uzmem iste, samo 15ke i bez cepova, u Orasju lik prodaje, mozda odem da vidim bar kako ce stojat ;)
 
Član
RE: Civic Coupe

Video sam te juce oko 2 na Banjici, ne znam da li si ti mene, honda izgleda onako...


































...PERVERZNO!!!:icon_biggrin:
 
Top