Hoću i ja na gewinde :)

Hoću i ja na gewinde :)

Član
Da imam auto sa 200ks i više možda bi išao na skupe gewinde ovako nema plaho smisla - moja logika

Mora biti štelanje tvrdoće to mi je no1 neinteresuje me plaho karting u krivinama ;) mislim da ste me skontali šta tražim HOĆU DA SE VOZIM NISKO ŠTO UDOBNIJE je ovo moguće ili je ona nemoguća misija????

Zašto vas sve ovo pitam jel čuo sam da low budget vole da pišaju .....vole da budu tvrde...

Do 1,5 bi moga potegnuti kao što je weitec al 2,0 i više za kw jock al neki optimum bi bio do 1milje
 
Član
uzmi Weitec ba i miran si ;) dosta raje sa foruma voza na njima pa neka ti prenesu dojmove....
 
Član
Več sam napisao Weitec je moj izbor, vjeruj nečeš se pokajati.
Ja sam nove platio 1450 KM za Passata 3BG, udobnost nisam mogao vjerovati (nema cuckanja, leži ko pegla i mekan sto je najvažnije)
Isto iskustvo ti može prenijeti kolega Black_Devil kod kojeg su otišle moje gewinde.
Takode na IV-ci sam imao FK- malo skuplja varijanta tvrdoca-mekoca, nisu loše al bolje se strpi i uzmi pravu stvar.
 
ako vec trazis tako kosto kazes uzmi fk strpi se malo i kpis nesto da ti je ok cuo sam da da u bih imas u taxi bar za neku cijenu ok
 
Član
Na piketu imaju nekakave gewindare marke stp cijena ko opruge neke...., isto kao na ebayetu, malo istraživao al slabo jel ko zna šta o toj marki radi se o stp?????

Ja neš kontam da probam pa koliko traju da traju...:icon_confused:
 
Član
drug uzmi nesta markirano,te ce mozda propisat,a da bude spusten i mekan onda ti neznas sta su gewinde......hocu reci nema toga.na udobnosti gubis sigurno to da znas
 
Top