Hladnjak ulja golf mk2 (GTI GTD)

Hladnjak ulja golf mk2 (GTI GTD)

Legend
Pozdrav
jel mi neko detaljnije moze objasnit gdje se nalazi hladnjak ulja na golfu mk2 gti, i jel istina da je dolazilo i na gtdu hladnjak ulja (51,59kW) :icon_confused:

imam namjeru stavit sebi hladnjak ulja, pa me interesuje sta kako gdje..
 
Početnik
koliko ja znam treba ti adapter koji se navrne prije filtera ulja koji ima izlaz za hladnjak..a nije to velika jebada ubacit
 
Početnik
ja mislim da ti to imas, samo nisi svjestan hahah...
ne izgleda ti on na GTD ko klasicni hladnjak (vode, klime)...to ti je onaj hepek gdje navrnes filter ulja, kontas?
 
Član
gugl je tvoj najbolji prijatelj...
aVnZlHS.jpg
 
Član
Možeš i pored tog hepeka kako drug Ogi reče, stavit i maksuz hladnjak ulja (koji izgleda kao hladnjak vode, klime) od golfa 1 gti ili široka gti, samo zavisi koje ti je godište motor :), možda može na šaraf, a možda i ne može :). Ja sam članu dellorto to oboje napakovo na 16v.
 
Početnik
Bas tako, samo sto na GTD nema neke prevelike potrebe za tim, dovoljan ti je i taj mali, koji imas...
 
Legend
mislio sam na ovaj hladnjak koji je dzenad rekao..

hvala ostalima na informacijama, mislim da cu postavit jedan externi za svaki slucaj, pa me interesovalo koje prepravke se rade na istom :)
 
Član
rekao sam ti druze i ja...nemas neke pretjerane mudrolije...evo ti slika pa nek i ostali vide kako je kod mene...;)

12032009001.jpg

12032009.jpg

12032009002.jpg
 
Top