Hladnjak klime peugeot 207 i cijev EGR-a

Hladnjak klime peugeot 207 i cijev EGR-a

Član
Pozz ljudi...imam peugeota 207 i pravi neki zvuk cudni kad se da gas. Bio sam kod onog Refka na Stupu i kaze mi momak sto radi cijev EGRa koja se nalazi iza motora...sad da li neko zna neki auto otpad samo za ove dijelove ili moram ici do Kiseljaka pa redom traziti :D
I drugi problem isto...neki predmet vjerovatno kamen neki je uletio kroz branik naprijed i napravio je malu pukotinu promjera otprilike 1.5cm na hladnjaku klime i sad mi tu curi tecnost i naravno klime nemam. Da li ima neko da to radi ili da trazim i njega da kupujem... Hvala :)
 
Član
Novi hladnjak a to crijevo naravno na otpadu, najlase ti je uzmes brojeve otpada i zoves i ko bude imao kazes mu da ti posalje brzom postom ne isplati se peci radi 10KM dostave :)
 
Član
Ma i mislio sam tako da uradim... Sto se tice hladnjaka rece mi neki drug da ima u Sokolovic Koloniji neki lik kaze radi to drama,sto kazu iz mrtvih dize hladnjake... :)
 
krpljenje hladnjaka nije bas rjesenje
odes na par odpada i pogledas, uzmes i hladnja i cijev
bolje je rjesenje nego da krpis rupu na njemu
vjerujem da je novi hladnjak poskup
 
Član
220KM je nov + ruke...to ce mi biti poslednja opcija jer auto hocu da prodam posto imam vec jedno,tako da necu da se uvaljujem puno al opet necu ni da uvalim covjeku neispravno nesto kad bude kupovao,jer ne bih volio ni meni neko ursdi to isto :)
 
Član
Eh druze, ja sam obisao skoro sve odpade prema kiseljaku, jedino kod pave imas hladnjak i cijena je 80KM, dok ovo crijevo za egr imas i kod pave i kod odpada kasa na kobiljaci (na lijevu stranu posle fansa, prije onih krivina) ali moras im ponijeti uzorak i cijena kod pave je 30-40-50KM zavisno od dijela koji tebi treba.
Ja jedino nisam svracao kod ovog u blazuju sto drzi francuze i nisam bio u spojleru a ostale sam sve pitao
 
Član
Eh druze, ja sam obisao skoro sve odpade prema kiseljaku, jedino kod pave imas hladnjak i cijena je 80KM, dok ovo crijevo za egr imas i kod pave i kod odpada kasa na kobiljaci (na lijevu stranu posle fansa, prije onih krivina) ali moras im ponijeti uzorak i cijena kod pave je 30-40-50KM zavisno od dijela koji tebi treba.
Ja jedino nisam svracao kod ovog u blazuju sto drzi francuze i nisam bio u spojleru a ostale sam sve pitao
Ok buraz hvala ti puno...juce sam ja banuo do onog u Blazuj ima on crijevo i kosta 40KM tako da necu se zezati kad nije neka razlika,a oticu da uzmem hladnjak klime to je 100% :) hvala ti puno jos jednom ako bude sta trebalo samo pisite :)
 
Top