HITNO - Prelazak granice s tudjim autom

HITNO - Prelazak granice s tudjim autom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vjerujem da tema ima vec negdje, smao mi je dosta frka, pa da pitam opet - auto nije na mene, nego na staru - sta mi treba od papira da predjem granicu, imam zeleni karton, al' nemam punomoc - hocel' zezat?
 
Član
jok

ja sam osiguranja radi astru na mamu prijavila, jest da sam napravila u njemackoj punomoc ovjerenu kod notara, ali me za nju nikad nitko nije pitao
 
Član
jok
nema razloga da zeza ja stalno sa autom idem i sa tudjim i od starog i od dede i od ekipe i gazde sa posla nikad niko nista nije upitao
 
Član
bitno je da imas saobracajnu i zeleni karton
nista vise ti netreba

nista vise ti nemoze traziti niti smije
 
Član
takodje su i sa mojim prelazili cesto niko nista nije trazio al sam napravio punomoc za svaki slucaj koja nije nikad izvadjena iz kasete...
 
treba od bihamka onaj zuti karton u mene na starom auto bilo regano i ja na more krenuo i sipak mora se vratiti do najblize bihamk radnje i 25 km i to se izvadi
 
BHT Ovisnik
a sta sad govore nije to valjda istina da ako nemas 2 godine vozačku ne mozžeš preko granice?
 
Član
Za te 2 godine neznam, a za ovaj zuti karton sto ti mirza govori ti treba 100% ako bude kakv papak pa ti bude trezio, to ti je medjunarodna punmoc i mozes je samo u bihamku izvaditi ;)

25 KM kosta
 
Član
ja sam to vadio u BIHAMKu , dozvola za upravljanje tudjim vozilom koje prelazi granicu BiH, nisu nikad trazili, al mogu, i mogu te vratiti zbog toga!
 
Član
ako ideš kakvim boljim autom (npr. audi a6, a8) odnosno autom koji se više kradu onda ti gledaju broj motora šasije i traže sve moguće papire... mene sa škodom, renaultom, peogeuotom, toyotom, volvom nikad niko nije pogledao
 
Član
Ali dobro i manje su sanse da ti to trazi ako ti je auto na nekom ko se isto preziva ( otac,majka, brat ) , normalno prije ce traziti ako ti je auto registrovano na kolegu ili tako nekog ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top