Hitno pomoc pri odabiru felga!!

Hitno pomoc pri odabiru felga!!

Član
Pozdrav svima.Sutra bih trebao ici po jedne felge od navedenih,ali nezz po koje bih pa sam u dilemi :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Znaci Golf2 madison celicne,nezz tacno kak ose zovu :D.Naravno isle bi sa obrucima
255axpnvjin7gjj4cxi.jpg
[/URL][/img]

Onda gol3 14 celicne..isto sa obrucima ;)
7se9krzv4eoavl07jq4x.jpg
[/URL][/img]

Ili ipak ove fondemetal 14 áluminijske :icon_question::icon_question:

ove su 15 ali su iste ovakve
j31hujtxprnvhbvivwqi.jpg
[/URL][/img]

Meni se nesto uzimaju ove od golfa3 ali sam kontao isto nekda siriti celicne felge pa bi onda bolje ispale vjerovatno ove od madisona..A ove fondemetal stvarno nezz,nema nigdje na dujama da sam ih vidio u izvedbi 14´..Eto koje bi vi uzeli sebi ;)
 
Član
ako je isto para alu i ove uzi alu ak su u dobrom stanju ;) ipak meni alu ljepse, a ove celicne od trojke dobro izgledaju na golfovima 2 ak ces celicne uzmi njih ;) Moj glas ipak za alu ;)
 
Član
Petokrake mi nisu nesto, a celicare su dobre, naravno sa obrucevima dosta drugaciji, ljepsi izgled dobiju, bez njih nidje veze(bar meni), svaki dan se uvjerim na vlastitom autu :D
 
Legend
ja bi prije alu uzeo, a ako se za celicne odlucis onda ove sa druge slike dosta ljepse izgledaju ;)
 
Član
Izgleda da cu uzeti ove fondmetal ali nezz u koju boju da ih farbam crvena ili bijela sa crvenom ??
 
Legend
ma ofarbaj u neku srebrenu nijansu ;) pogledaj u mojoj garazi od bijelog golfa gdje sam ja farbao svoje felge kako su ispale ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
ma ofarbaj u neku srebrenu nijansu ;) pogledaj u mojoj garazi od bijelog golfa gdje sam ja farbao svoje felge kako su ispale ;)

ma necu sivu,hocu nesto drugacije,cvena,crna,bijela,cak sam razmisljao o nekoj zutoj :D..ko zna :cool:
samo ako ih uzmem ide nsto sasvim novo :cool:
 
Član
Imas bijelu sa zlatnim kristalima, neko je tu farbao vec na forumu felge u tu konnbinaciju mismim da je brum brum extra izgleda, mada bi ja isao na neku nijansu titanium sive sa kristalima :icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Imas bijelu sa zlatnim kristalima, neko je tu farbao vec na forumu felge u tu konnbinaciju mismim da je brum brum extra izgleda, mada bi ja isao na neku nijansu titanium sive sa kristalima :icon_smile:

A sjecam se,prodavao je te felge.msm da su bile petokrake ako se dobro sjecam..;)
 
Član
Evo ima mu tu u ovoj temi jedna slika, u oglasu kad ih je prodavao, bilo par slika, na drugim slikama jos bolje izgleda :icon_smile::cool: Ako ti nije mrsko potrazi kod njega na profilu

http://www.bhtuning.com/farbanje-felgi-4x108-perla-zlatna-boja-t-47383.html
 
Top