Hitno 5x100 na 5x112?

Hitno 5x100 na 5x112?

Član
Hitno mi je znači potreban odgovor ili savjet ili šta već...Ovako znači:
Našao sam felge sa gumama od Audija 3 sa rasponom 5x110 jel? Lik ih prodaje haman pa džaba,zapelo mu ono što se kaže za hljeba.Felge mi se svidjele,ma ubijaju...

Postoji li ikakav način da se iste namontiraju na Golfa 5, 5x112?

Inače su 8J,46 ET,16-ke...

Molim konkretne odgovore,a ne ono rekla kazala itd itd...znači ako je neko to sebi radio zamolio bih da mi objasni sta i kako...hvala :)
 
Član
RE: Hitno 5x110 na 5x112?

Stari su...znaci nista od toga...da je mozda 110 onda bi se i navuklo nekako...jbg...:icon_cry:

A jel ko pokušavao da pravi ili pravio distancere/prelaze sa 100 na 112?
 
Član
RE: Hitno 5x110 na 5x112?

mozes to izvesti, bas ovim prelazima, i to pogotovo sto je ET felge povisok, 46, dosta je "uvucena", taman ti ostavlja dodatnog prostora za taj "prelaz - distancer"
 
Član
RE: Hitno 5x110 na 5x112?

A de mi onda recite jos ovo: Ako stavim prelaze,koje debljine bi oni trebali biti jer valjda trebaju da imaju ''mesa'' za sta sarafi trebaju da drze felgu...

Hoće li mi onda auto biti sa tim prelazima ko valjak?:lol: Mislim da mi ne bude ono felga ofirno presiroka,da ne izlazi vani...

I ako to sve moze,i ako bi ispalo kako treba,gdje da kupim te prelaze i koliko su para???


U svakom slucaju zahvaljujem vam...pomazete mi dosta;)

Ne ispustaju mi se ove felge nikako,a samo kad bih uspio da to rijesim...:icon_rolleyes:
 
Top