Help

Help

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako da pitam zna li neko sta treba uraditi,kad zoves Hrvatsku,znaci ukucam i pozivni broj i broj koji zovem,ali mi kazu nepostojeci broj,treba li neki prebroj ili nesto sasvim drugo,ujedno zovem da rezervisem apartman u mjestu Sreser na Peljescu,pa znali ko sta trebam uraditi

Hitno je!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
Ako je mobitel kucas 0038591 pa broj, eh sad ne znam kako to ide mozda zavisi na kojoj mrezi je mob. ili sta vec mozda nije uvijek 91, ali ja ove sve sto imam su 91, a koliko znam za peljesac je pozivni broj 020, pa ako je fiksni onda kucas mislim 0038520 pa broj koji imas!
 
Član
P.s. Evo sad vidim da ima i za mob. cak do 098... Znaci ako je mob moras znati koji pozivni za mob. tacno, isto ko kod nas sto ima 061, 062, 3, 5,6!
 
N

nenad

Hahaha, imam ja prijatelja koji ima kucu dole, i trenutno je u Sreseru, da ne ides kod njega u apartman slucajno? :)
 
Član
Aidic pokusao sam na tvoj nacin nece,i da u pitanju je fiksni broj i da li jos neko zna kako to uraditi
 
Član
ma 00 ili plus isto
99 se ne koristi odavno,
a sto rekose ako se ne koristi ne koristi se.probaj naci na netu neki online imenik
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top