help!!!

help!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako treba mi pomoc.neki dan sam sa gepeka skino onu naljepnicu POLO CLASSIC i ostala mi je ona spuzva ispod naljepnice na limu.kako da je skinem a da ne ostetim boju.svaka pomoc je dobrodosla,hvala
 
Član
polir "pastom", ona sto dodje u kutiji kao krema za ruke Nive ili slicno...
Uzmes malo na cistu krpu, naneses, polako utrljas, sacekas 1min, cekas da se malo osusi, onda ponovi postupak sacekaj 2 min, treci put trljalj barem 1 min i sve ce polako otpadati. cetvrti put opet trljaj 1 min i sve ce polako nestajati. nakon sto skines ispoliraj i ostatak gepeka da se ne primjeti razlika prije/poslije, suhom krpom posusi sve i mirna Bosna, kad zavrsis vrati se na forum i napisi hvala ;)
 
Član
jel to sigurno da ce spast
stari je jednom to skido pa vraco.nije mogo vratit pa zalijepio sekundarnim ima par fleka od ljepila kako njega skinit
mozel uljni razredivac
 
Član
razrijedjivacem ? jel se salis... ? majko draga, oces covjeku stvoris jos brdo problema pored ovog malog sto se sada s njime zeza ?
 
Član
Sale je napisao(la):
stari je jednom to skido pa vraco.nije mogo vratit pa zalijepio sekundarnim ima par fleka od ljepila kako njega skinit

e to je vec drugi problem.. Tu ti ne pomaze ni fen ni paste

zalijepi znak opet gdje je i bio :) ili lakiranje gepeka
 
Legend
ama kakav razredjivac........ni ne pokusavaj,skinuces to svakako,al skinuces i sjaj sa laka,bice ti mat plav polo...................ako je to samo spuzvica ona ostala uzmi benzina malo i na krpicu cisti dok ne bude skinuto....radio sam to x-puta
 
Legend
Evo kad si spomenuo i ti,danas sam imao vremena,a mislio sam ionako da odradim isto,pa evo ovako to..............
Prvo fen u ruke,ugrijao i spahtlicom plasticnom odgulio.........
zlzqz8.jpg

bgs8za.jpg

2v7tf1g.jpg

Onda benzin na krpicu,malo natopio onu gumicu i spahtlicom je odgulio...

ax1jrm.jpg


To kad se ocistilo,polir pastu i masinu za poliranje u ruke ......:icon_mad:
2d9py5z.jpg


I na kraju je to ovako ispalo .........
xepnrk.jpg
 
Legend
Svaka cast za ove fotke druze... Volim kad ovako forumashi se potrude malo vishe i detaljnije da i drugi imaju koristi od toga.
 
Legend
daki je napisao(la):
Svaka cast za ove fotke druze... Volim kad ovako forumashi se potrude malo vishe i detaljnije da i drugi imaju koristi od toga.

ma nista drug,ionako sam i ja planirao to uraditi a nikad,danas-sutra......
a drug sale se malo mucio pa da covjeku slikovito .......lakse se odradi a prosto je ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top