hello

hello

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sarajevo, 26 godina, do nedavno sam vozio golfa 4, njega vise nema, u procesu sam nabavke novog auta u pitanju je 2002 Pontiac Firebird Trans Am WS6 RAM AIR sa LS1 motorom i maunalenom transmisijom. Kad dodje bice slike, vjerovatno za mjesec mjesec ipo dana.
 
BHT Ovisnik
da al djelovi,jos nijednom nisam vidio toga pontiaca na nasim cestama:icon_biggrin:
 
CoL3-99 je napisao(la):
da al djelovi,jos nijednom nisam vidio toga pontiaca na nasim cestama:icon_biggrin:

pa recimo ovako, ako uvozim auto, uvest cu i rezervne djelove, kompletan motor sa nekih 30.000 milja predjenih je oko 2000$ sa dostavom u sarajevo pa skontaj, al uzmi u obzir da je to motor koji se bas i ne kvari, ipak je to v8 5.7, mislim ne kazem da ce ga biti lako praviti kao golfa ali svako zadovoljstvo ima cjenu, moja cjena ce vjerovatno biti noci provedene u garazi, ali sta je tu je.
 
GTi Dream je napisao(la):
pozz i dd
sretno sa vozilicom kad je nabavis ;)
koliko to konja ima ?

Standardni Firebird sa LS-1 motorom ima 305, WS6 sa RAM AIR paketom koji ja uzimam ima 325, to je atmosferski motor sa veoma visokom kompresijom, u planu imam neki upgrade ali vise o tome kada auto dodje, recimo da sa prostim dodavanjem 60mm turba i kontrolom boost-a auto dobije 600 rwhp (sto je +15% kada se racuna u "standardne" konjske snage znaci 600 + 15% odprilike), za ovu operaciju ne trebaju nikakvi zahvati unutar motora, to je stage 1. Ima jos dosta toga, ali ja mislim da necu vise nista raditi osim toga, mozda malo interijeer jer mi se bas i ne svidja unutrasnjost. Ako nekog vise zanima kako to ide na ovom autu moze pogledati ovdje:

http://www.turbochargedpower.com/98-02%20Camaro%20-%20Firebird.htm

to su vec davno isprobane i dobro poznate tuning opcije za ovaj auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top