Havarisano vozilo

Havarisano vozilo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi ovaj prodavač je jako ne pristupačan sve je u redu ali pitam ga jel motor ok kaže dođeš i vidiš on u Brčkom, dok ga dovučem treba mi 500, a stvarno ima svakakvog svijeta umjesto da kaže što više info on kaže dođi i vidi kao da je meni otići tamo pripišaj tako da sam jako razočaran u njega neka se neko drugi javi možda njemu kaže više :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Stavio je upravo da motor radi ali mu fali nekih sitnica
 
Član
dinamozg je napisao(la):
Ljudi ovaj prodavač je jako ne pristupačan sve je u redu ali pitam ga jel motor ok kaže dođeš i vidiš on u Brčkom, dok ga dovučem treba mi 500, a stvarno ima svakakvog svijeta umjesto da kaže što više info on kaže dođi i vidi kao da je meni otići tamo pripišaj tako da sam jako razočaran u njega neka se neko drugi javi možda njemu kaže više :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Stavio je upravo da motor radi ali mu fali nekih sitnica
Ma mora mu hvaliti,dobro je on sasiven! Objasni indijancu da si ozbiljna musterija i da ti ne poklanja ZGAZENO auto,nego ga kupujes za svoje pare! Ili kratko jasno,posaljes ga negdje ako se bude pravio lud! :lol:
 
Član
ma haveru to je seljak neki pa on nije znao drugacije da ti kaze da je motor dobar, pa kao ono dodji i sam se uvjeri kakva je to masina :icon_biggrin:
 
ErRoR je napisao(la):
olensoner uzmi auto oglasnik, nedavno su dva u sarajevu bila po 5,500km, neocarinjeni bijeli 2005 godina, klima, i ostalo...

To je sve samo ne dobro, klima i to ostalo je nista vise...
Vjeruj mi ako zna sta se uvozi iz Italije, to sam definitivno ja.
A sto se tice ovog covjeka sto prodaje ovog udarenog Stila, nadam se da je svjestan da tako nece nikad auto prodati...
 
Član
pa nije ni lagano objasnit preko telefona ..nekom je nešta ok ..nekom nije .najbolje je vidjet svojim očima ,al jbg tebi predaleko..
a kad prodaješ dijelove brzo se prodaju neki dijelovi a neki nikada zaradiš nekoliko stotina KM a ostalo ti ostane u dvorištu i smeta.a auto liči da nemožeš skupit 2000KM ..i još plus šlepanje..Razmisli dobro!!
 
Član
ma dosta stavri je ostalo citavi ,i mozes izvuc na dijelovima sigurno ! a i tebi moze dosta toga zatrebat ,a probaj i cijenu korigovat malo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top