Havarisano vozilo

Havarisano vozilo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo me interesuje vrijedil uzeti ova kola strani papiri vaša mišljenja samo komplet kaže vlasnik

http://www.pik.ba/artikal/239611/fiat-stilo-1-6-16-v-razbijen-063678320/
 
Član
dinamozg je napisao(la):
Samo me interesuje vrijedil uzeti ova kola strani papiri vaša mišljenja samo komplet kaže vlasnik

http://www.pik.ba/artikal/239611/fiat-stilo-1-6-16-v-razbijen-063678320/

Nije puno kesa,moglo bi se na dijelove izvuci to! Poslao sam ti pm!
 
Član
Hm, gledao sam i ja to..... samo dijelovi se isplate mozda.
Meni trebaju sijedista i jos nekih sitnica ako se odlucis da ga kupis.
 
Član
Sto kaze vecina, ne isplati se ovo radit, jedno za dijelova, jos ako bi uspio koju marku spustit cijenu bilo bi jos bolje, jer imas 2005 godinu neocarinjeni po 5.000, 5500km, a ti ces stuc taman toliko, i opet nemas auto, nikada nece biti utegnut ko ovaj to nije rezan i hebavan...
 
Nije losa cijena, u Italiji ne mozes naci tako udarenog za te pare, 1500-2000EUR su takvi identicno udareni.
 
Član
olensoner uzmi auto oglasnik, nedavno su dva u sarajevu bila po 5,500km, neocarinjeni bijeli 2005 godina, klima, i ostalo...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
olensoner uzmi auto oglasnik, nedavno su dva u sarajevu bila po 5,500km, neocarinjeni bijeli 2005 godina, klima, i ostalo...
Pa sta mislis sta su bili ti bijeli u italiji i koliko izadju do reg?
 
Član
Ma sve se da uradit nije ovdje neka steta motor izgleda poprilicno ok ostalo se da iskuckat i sve to , a i da ga uzmes za dijelova isplati se kako god vala dobro je
 
Član
@bravo 16v, postavljas nejasna pitanja, u pitanju ti je i odgovor i pitanje, pa to malo jasnije napisi...
@thema... Ja sam rekao svoje misljenje, tko misli da se isplati pravit, nek pravi ;)
 
Član
Sta ima nejasno u pitanju? Sta mislis ti sta su ta bijela auta bila u italiji??????? I sto su tako jeftini? I koliko dodje jos porez i carina na njih??? Sta je tu nejasno??
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Sta ima nejasno u pitanju? Sta mislis ti sta su ta bijela auta bila u italiji??????? I sto su tako jeftini? I koliko dodje jos porez i carina na njih??? Sta je tu nejasno??
Pa hajd ti sad skontaj, jel isplatnije dat 2000km, za totalno unisteno auto, ili 5000 za ispravno i u dobrom stanju, a sta je ono bilo tamo negdje to me ne zanima, bitno je da je ono u ok stanju i da nije kit spartlom nabacivan na njega...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Sta ima nejasno u pitanju? Sta mislis ti sta su ta bijela auta bila u italiji??????? I sto su tako jeftini? I koliko dodje jos porez i carina na njih??? Sta je tu nejasno??
Pa hajd ti sad skontaj, jel isplatnije dat 2000km, za totalno unisteno auto, ili 5000 za ispravno i u dobrom stanju, a sta je ono bilo tamo negdje to me ne zanima, bitno je da je ono u ok stanju i da nije kit spartlom nabacivan na njega...
Nebitno da,ne spamamo temu,decko vec ima stila ako si vidio i isto je 1.6 benzin tako da cisto sumnjam da bi radio ovog! Vjerovatno ce ici u dijelove i ako ga kupi! A 2000km nije puno,bila su 2 na piku isto havarisana ako ne i vise pa su oko 3000 i vise!
 
BHT Ovisnik
bas to,vec ima istog stila,tako da mu se ovaj isplati uzet,sumnjam da je ovo fixna cijena,nek ostavi nesto dijelova sebi,nek ponesto i proda, dobar;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top