hankook,sportiva,sava

hankook,sportiva,sava

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije tajna,direktno od uvoznika s popustom 5% i PDV-om 70,00 KM po komadu...
Maloprije namontirane,dobro se ponasaju po suhom,a vidjet cemo na snijegu
 
Član
vidis dobro sam ja prosao za ovu moju dimenziju 185/60R14, 91,30KM/kom a gledam kod drugih distributera po 103km i 111km/kom..
 
Član
elmir je napisao(la):
hankook kupljen, DOT 3609:D kaze covjek u petak mu doslo 50 pari hankook 185/60R14 i mene zapale predzadnje, jos jedan par samo ostao.. nadam se da cu biti bas prezadovoljan jer sam prosle zime i s tigrovim bio prepreprezadovoljan a mislim da je hankook jedno 44x bolja od tigrove:D hvala na pomoci, hankook naprijed tigar nazad, mada su i tigrove skoro nove nisam ih puno ljeti vozao 2 mjeseca, a zimi se skoro nista nisu potrosile, ja sam uglavnom zadovoljan, ulozeno-dobiveno 5;);)

stvarno su ove TIGAR dobre gume ko to proizvodi???Idu ko lude po snijegu
 
Član
hankook definitivno...
lupi u rupu sa savom pa me onda pitaj koja je bolja.... ;)
bubreg ti je neizbjezan...
ako imas mogucnost,dunlop,michelin,goodyear...nisu one beze po 60-70 km skuplje...
 
Član
185/60 R14 Sava S3 kupljene nedavno,sve 4 okruglo izađu 400 KM,garancija normalno..
Za potrebe prosječnog vozača mislim da je sasvim dovoljno,i prije ovih su bile Savine gume par godina a ne skidaju se nikako,znači cijelu godinu se voze na ovom autu...
 
Član
@dsa-- drug dosle im samo 185/60R14 i 205/55R16 i u roku od 4 dana sve rasprodali jer je cijena bila bas povoljna a i ljudi extra rade i drze stvarno najnizu cijenu.. mogu provjeriti u ovih par dana kad budem prolazio jelii stigla nova tura i koja je dimenzija u pitanju.. imaju i drugih proizvodjaca oni ali su i meni bas preporucili hankook da je medju 5 najboljih.. pozz
 
Član
DSA je napisao(la):
Pitanje za Emira i DaMs-82:

Kolko su kod tih vaših prodavaca 195/65 R15?

Ja ti ne znam nista reci s obzirom da mi je dobavljac autodijelova narucio gume preko svoje firme,inace se ne bavi nabavkom guma.
Znam da je u Volanu tvoja dimenzija Debica Frigo 2 oko 90 KM po komadu...
 
Član
elmir je napisao(la):
@dsa-- drug dosle im samo 185/60R14 i 205/55R16 i u roku od 4 dana sve rasprodali jer je cijena bila bas povoljna a i ljudi extra rade i drze stvarno najnizu cijenu.. mogu provjeriti u ovih par dana kad budem prolazio jelii stigla nova tura i koja je dimenzija u pitanju.. imaju i drugih proizvodjaca oni ali su i meni bas preporucili hankook da je medju 5 najboljih.. pozz

Koliko su 205/55 R16?
 

DSA

Član
Ja sam sa drugim korejskim proizvođačem recimo izuzetno zadovoljan..Imam ljetne Kumho ku31 i guma je više nego dobra..em ima dobre vozne osobine, em lijepo izgleda na autu..tako da vjerujem da je i hankook ok guma
 
Član
U mene su zadnje 255 hankook a prednje 235 sportiva, hmm vidim da gledas zimske ali cisto da nadodam nije hankook nista bolji od sportive barem ne u mom slucaju. Sportiva je cijenom pristupacnija pa eto pogledaj, mozda i ako je hankook bolji za nijansu moje misljenje je to da je sportiva best buy
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top