Hamilton prvak

Hamilton prvak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
e bravof , molim te iskreno da mi odg.

Koji je bio Vettelov cilj pa je onako napadao Hamiltona :icon_question:

OMG, PA TO SE ZOVE UTRKIVANJE ! Ne znam mozda si primjetio da je vetel stizao i Massu, ostvarivao najbrze vrijeme. Niko nije stao pa pustio Massu da prodje... joj, joj...
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
mogu li se ja u ime Ferrarija zahvaliti Vettelu na dobrom pokusaju zaustavljanja Hamiltona ??

drug prijateljski savjet pogledaj utku....pa ce mo komentarisat...
da si gledo mogo si vidjet da je Vetel stizo u jednom trenutku i Massu,a i naravno vidio bi da je taj isti Vetel preskocio Hamiltona potpuno regularno....covjek skuplja bodove a to ti je i sami cilj F1...bar do sada je bio.....
 
ma ok , kako god , Hamilton je prvak ( nezasluzeno i ciganski lol )

Hamilton ne zna voziti pasivno , trebao je on kao i dosad , al et , jos jednom Glock hvala xD
 
Super Moderator
glupo je rec da sam znao al imo sam predosjecaj da ce bit gusto jer hamilton nije vozio 100% cuvao se da ne izleti il tako nesto... a to ne valja brate nema to il 100% il nikako
 
Član
Nije Vettel bolji vozac samim time sto je jednu utrku bolje vozio.Prvak se postaje malo drugacije.....Osim toga,Hamilton je prosle godine izgubio jer mu se mjenjac zaglavio.Pa sta ste mislili,da ce opet ga neka nesreca zadesiti?Prosle godine je Ferarari imao srece.Ove godine Mclaren.Tako to ide.
Uostalom,to se i zove utrkivanje.Nije uvijek znanje presudno.
 
Početnik
Bit je da pobjedi najbolji a ne najsretniji.....a hamilton ima srece otkad se rodio .a ne ferrari je imao prosle sezone srecu ove mercedes ,ma ne ide to, bitno je znanje a malo srece to cini vozaca vozacem,a ove sezone je sve naopako lik nema znanja al ima srece i tako dobija naslov....smijesno....al i to bi se sve prezivilo da se sve nije ovo odigralo 100m pred ciljem,,to ne rade pravi vozaci ko god da bio...
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
e bravof , molim te iskreno da mi odg.

Koji je bio Vettelov cilj pa je onako napadao Hamiltona :icon_question:

jaooooooo sto me nasmija. pa nije zaostajo za cijeli krug pa da to napises. bolje pitanje je bilo, zasto je kubica prestigo njih obojicu kad zaostaje za citav krug, ako vec hos tako nesto da pitas...

a spico malo si me iznenadio, cuj ne dokazuje da je vettel bolji bio ako ga je prestigo sa bolidom tima koji ima budzet xxx puta manji od mercedesovog. bivsi minardi, koji su znali prekidat natjecanje prije kraja sezone, zato sto nisu imali para da finansiraju odlazak na preostale utrke.
i lik presisa hamiltona ko da prestize lika u golfu dvici :D sramota i to mi neki prvak, koji citavu utrku nije postenski gasa stisno...

dzabe vama (mercedesovcima) ta titula. massa je pokazo ko je bolji, ponavljam opet, da ga nisu silni pehovi pratili, bio bi uvjerljivo prvi. evo samo 2 primjera, ne moram vise. lik bio ubjedljivo 1 citavu utrku i 2 kruga prije kraja crkne motor, lik ubjedljivo prvi i zaglavi mu se crijevo u boxu...
to je +20 bodova. znaci razlika 19 u odnosu na cigana. a da ne pominjem ostale pehove...

zato poklopite se i budite sretni sa tom pojedinacnom titulom. konstruktorsku-timsku nikad necete dobiti, jer sa cigom niko nece da bude u timu...

dosta od mene ;)
 
Super Moderator
emir_89 slazem se s tobom u vezi hamiltona da nije gas pritisko kako treba... to ne valja nema sanse da pobijedi... a respect za vetela iznenadio me par trka meni fino vozi
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
e bravof , molim te iskreno da mi odg.

Koji je bio Vettelov cilj pa je onako napadao Hamiltona :icon_question:

jaooooooo sto me nasmija. pa nije zaostajo za cijeli krug pa da to napises. bolje pitanje je bilo, zasto je kubica prestigo njih obojicu kad zaostaje za citav krug, ako vec hos tako nesto da pitas...

a spico malo si me iznenadio, cuj ne dokazuje da je vettel bolji bio ako ga je prestigo sa bolidom tima koji ima budzet xxx puta manji od mercedesovog. bivsi minardi, koji su znali prekidat natjecanje prije kraja sezone, zato sto nisu imali para da finansiraju odlazak na preostale utrke.
i lik presisa hamiltona ko da prestize lika u golfu dvici :D sramota i to mi neki prvak, koji citavu utrku nije postenski gasa stisno...

dzabe vama (mercedesovcima) ta titula. massa je pokazo ko je bolji, ponavljam opet, da ga nisu silni pehovi pratili, bio bi uvjerljivo prvi. evo samo 2 primjera, ne moram vise. lik bio ubjedljivo 1 citavu utrku i 2 kruga prije kraja crkne motor, lik ubjedljivo prvi i zaglavi mu se crijevo u boxu...
to je +20 bodova. znaci razlika 19 u odnosu na cigana. a da ne pominjem ostale pehove...

zato poklopite se i budite sretni sa tom pojedinacnom titulom. konstruktorsku-timsku nikad necete dobiti, jer sa cigom niko nece da bude u timu...

dosta od mene ;)

I ja ponavljam opet da jedna trka ne dokazuje nista..Jedna lasta ne cini proljece.I nikad ga nece ciniti....I prica kako Red Bull ima malo budzet ti ne stoji.Informisi se malo.A svi znamo cije motore voze.....;)I to ovogodisnje.
Ako cemo nacinjati pricu o pehovima,niko ih nije imao vise od Raikonena.Sta smo ga onda trebali,na kraju svake sezone proglasiti prvakom i pljuvati one koji su ga pobijedili?
To vam je djecije razmisljanje,cigani,folovi....Coek vas je poklopio uzeo titulu ispred nosa i sad vam krivo.Istrpite poraz muski a ne pljujuci se ko mala djeca.Zasluzio je titulu 110 %.Pobjednike ionako niko ne voli.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top