Hamann Largo Fiat 500 sa 265 konja

Hamann Largo Fiat 500 sa 265 konja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HAMANN-LARGO-Fiat-500-8.jpg

U paru sa ovako snažnim motorom ide i agresivniji spoljašnji izgled, a tome pre svega doprinosi novi aero body kit napravljen od laganih kompozitnih materijala (drugačiji prednji branik sa spojlerom i integrisanim LED svetlima, pragovi, zadnji difuzor i krovni spojler), prošireni blatobrani (napred za 30 mm, pozadi za 35 mm), kao i alu točkovi od 18 inča (8.0 x 18 sa gumama 215/35 ZR18 napred i 9.0 x 18 sa gumama 225/35 ZR18 pozadi), spušteno ogibljenje, izduvni sistem sa četiri završetka i naravno crna boja.
HAMANN-LARGO-Fiat-500-22.jpg

Paket zaokružuju kočioni sistem sa diskovima od 280 x 28 mm napred i 257 mm pozadi, kao i aluminijumske pedale i Hamann oznake spolja i u kabini.
HAMANN-LARGO-Fiat-500-18.jpg
 
Član
A ludog auta ... extra za ganjat se po gradum, nema sanse da te ko stigne :123::123::123:

Samo ovo nazad il nije 9x18, il nije 225 guma :icon_question:
 
erol_brcak je napisao(la):
Uh da mi je ovo.Sto neko rece u gradu mislim da mi niko ne bi mogao ni prismrdit. :cool:

17 000e i imas ga:cool: vidio sam ovog ficka ljetos kad sma bio u hamannu, al nikako ne mogu da nadjem slike starog ficka koga su preradili takodje je isto mocan, aline kao ovaj:cool:
 
Joj "cuppera",sori sto ispravljam,al brate dragi...Cooper-a valjda ebemu misa;)

@ bobom4Motio: 17 000 eura? Pa brate dragi nije to nikako puno:icon_eek: Ipak mislim da mislis na "obicnu" Abarth verziju. Hamann je ovo sigurno dobro zabiberio :icon_biggrin:
 
Član
Samo sam cekao kad cu naletiti da neko kaze da je Fiat krs :lol:, uh... a ovo na semaforu... mogu samo zamislit kisele izraze na licu kad im se jedan fico udaljava u vidnom polju :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top