hajmo iskreno, kolko vas je procitalo gore onaj prvi dio foruma - Pravila ponasanja?

hajmo iskreno, kolko vas je procitalo gore onaj prvi dio foruma - Pravila ponasanja?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
psovat se ne smije, a prostije rijeci, zavisi u kojem kontekstu. jel tako daki???
smije se npr reci, nemoj ZAJEBAVAT :D mislim da nebi izdrzali ni 2 dana bez slicnih stvari. a moje licno misljenje je da nema potrebe takve stvari zabranjivat, sve dok je zezantija tj. dok nije nekome upucena psovka...
 
Legend
Dokle god se krecemo u granicama "normale", znaci dokle god je atmosfera kao da sjedimo negdje na kafici na okupu, sve je ok. Pa zamisli da sad sjedis u drustvu nekome non stop jebes nesto psujes, ili da pricas negasis se, mislim da bi ti neko u roku od tri sec, reko de ba popusti nas, majketi, ili sta si papak sta lajes..

Tako da i spamanje i psovanje, i uvrede ili provokativni postovi, te postovi koji su "nakiceni" ironijom, odmah se brisu, ban se dobija bez objasnjenja, i naravno ono naj bitnije, nacionalne neke osnove, to je ono skroz papnski. Znaci ovdje smo svi raja, i za takve uvjek ima mjesta, niko se nije rodio naucen, i mislim da ovdje se moze pofatati dosta korisnih savjeta.

Zato no SiKiriKi.. i uzivajte..
 
Član
sto bi chito - imam kucni odgoj znam sta je u dure a sta nije ako nekad nesto i zajebem(kao sad)
onda je to sitnica- najvažnije je nikog ne vrijeđat ;)
 
Član
Nisam ih procitao, samo jednom sam procitao pravila nekog foruma, i od tada sam se usmjerio prema njima... U biti pravila su skoro pa ista na svakom forumu, a svi znamo šta je bonton :)
 
Legend
nisam ga procitao,SVEGA..........al ucim na greskama drugih pa nastojim da se pridrzavam pravila :D:D heheh
 

Eko

Član
Procitao nekad davno na jednom forumu, u biti sve je to isto .. ako se znas u prirodi kulturno ponasati znaces i ovdje. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top