Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

Član
od 16h sam aktivan uglavnom , s prekidima po koji sat zavisi kako kad od obaveza...neka i u 4h sam tu :D...

zanimljivo da zadnjih nekoliko dana nisam napisao ukupno 5 postova izgleda da me prolazi cejf ili je forum podobro oslabio s temama :)
 
Član
nisam i neki vala ovisnik svremena na vreme udjem pogledam sta ima zanimljivo i ponesta komentarisem
uglavnomi treba da ima ovako nesta radi trgovine razni obavjestenja itd ocjena moze 8
 
Auuu....postavljen kao pocetna stranica...upalim komp. prelistam postove,napisem koju glupost i tako vise puta na dan!:-D
 
Član
Sami ste krivi što nisam ovisniji..ja ne znam kako je kod vas,al kod mene ova stranica dan radi,dan ne radi...
 
Član
RE: Hajmo al ono iskreno koliko ste ovisni o BHTUNING.COM

-Suki- je napisao(la):
jedna od prvih stvari koje uradim ujutro je da vidim sta ima novo.

... takodje i pogledam ima li ko da trazi nesto u Photoshopu :)
 
Početnik
Prije nisam uopce znao koristit internet ...

Al et , Anes-badboy me nagovori Semko imas ovo ,imas ono , ima auta , ima info ... i et pratio sam ovak ko gost kao sto i on prati sada ... potom odlucim da se registrujem radi nekih informacija i et..

Kako god tu sam ... zasad sve pohvale imate ...
 
Član
AMK-70 je napisao(la):
Prije nisam uopce znao koristit internet ...

Al et , Anes-badboy me nagovori Semko imas ovo ,imas ono , ima auta , ima info ... i et pratio sam ovak ko gost kao sto i on prati sada ... potom odlucim da se registrujem radi nekih informacija i et..

Kako god tu sam ... zasad sve pohvale imate ...

ovo mi je drago cuti,,,mozemo mi svasta od tebe naucit,ostani aktivan,i otvaraj garaze bolan:cool::cool::cool:
 
Član
Odavno sam tu ali slabije pisem nemam kada zena djeca poso i tako al ste super svi pozz OD MELEKA
 
Član
uh pogle kako nam je sad lijep ovaj forum u zimskom izdanju :D

kako ne bi bio ovisan :icon_biggrin: bravo dejane ;)
 
Top