hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.youtube.com/watch?v=4boR7mpEAM0

JBT zivotinja haha,meni ih merak gledati kako se ljudi vrte skacu zanimljivi su drama :) a pratim ih od hulka hehehehe
 
Ma prije je to bilo puno bolje kad su bili Sting , Vampiro , Kidman i ostala bagra , naravno da bude povreda svakom se omakne nekad :lol: a ovom debelom svaka cast bas mi i nije u najboljim odnosima sa kilazom a gledaj kako je fizicki spreman meni treba sa 3-4metra u vodu da skocim minuta koncentracije heheheheheh
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Kad smo vec kod WWE-a jaran mi dade link za grupu na dernek.ba , neka dvojica klinaca se svadjaju ko je bolji , uzivajte :lol:


http://www.dernek.ba/grupe/Smack_Down//2

znaci ja nikad nista gluplje u zivotu nisam procitao :lol:

:lol::lol::lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Nije, Davore:D
Rendzeri su bolji:D
Rendžeri su realniji :lol: Polako ova američka zaraza glupih show programa širi se i inficira našu omladinu i za 10 godina ličićemo na njihovu zaglupljenu debilnu naciju!!!Vjerovaćemo svemu što vidimo na tv-u političari će manipulisati sa nama koako hoće,znaćemo raditi samo jednu stvar u životu, mislićemo da je Australija selo u obližnjoj opštini i bićemo obični roboti sa lošim procesorom i malo Ram-a i to me će pripomoći ova katastrofa od Bolonje sa našim i onako propalim i korumpiranim sistemom obrazovanja :icon_mad:
 
koliko god oni bili glupi nisu ograniceni ko mi zato ljudi uspjevaju , da ima covjek koji fura trke sa zebrama naci ce se jos 100000 takvih dok kod nas nema toga svi na jednu stvar i udri , radi isto takvi stvari nam je i auto scena losa sto ljude zanimaju samo odredzene stvari i ograniceni su , primjer u Americi uzmes auto , ulozis u njega , tj sredis ga max. i onda mozes to prodati i cak zaraditi jer ce se nekome tamo svidjeti tvoja kreacija , dok ovde kod nas lola te nazove kaze brate poskidaj ti to sve to meni ne treba pa onda napravi cjenu , jesu oni glupi i retardirani al im je bar zanimljivo :lol::lol::lol:
 
Član
rendzeri rendzeri i to mocni ali sve dok ne dodje ovaj momak
chuck-norris-002-thumb-400x498.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top