gubi snagu

gubi snagu

Član
imam problem na kecu...
znaci,normalno vozim najednom auto samo pocne da usporava,i nece da primi gasa...
ja ga ugasim upalim i on pocne normalno da ide,da vuce,pa poslije odredjenog vremena opet isto...
 
Početnik
filter goriva, mozda zaprljana ona sitkica u rezervoaru, dovod goriva negdje zacepljen, mozda i bosch pumpa....nemas katalizator?
 
Član
nema katalizator...
ali nedavno sam radio pumpu,ne bi trebala da je ona...najpre ce biti da je filter goriva...
 
Član
ma onu resetku sam izbusio,da ima malo veci protok ,jer je gusio parafin

a da nije kakav senzor na radilici ili na diznama ? :D
 
Član
skini rezervoar kompletan i u praonicu i isperi ga dobro. pa ga onda dobro osusi iznutra. poslije toga ocisti sitku na plovku i stavi novi filter goriva i ne bi trebalo vise da pravi probleme
 
Član
@ ljuboje ako ti je na kecu metalni rezrvoar.. moras skunut zadnji most ja sam kod sebe pokusavao da skinem bez diranja ostalog i nisam mogao da izvadim i na kraju odustao... atf ulja..promjeni filter...eventualno skini crijeva s rezervoara skini s bos pumpe dovuci kompresor blizu i propusi, ja bi to radio =)
 
Član
ok,hvala vam u svakom slucaju ;)
jebacu ja njemu mater! :icon_mad:
ako me sutra navece ne bude na forumu(otisao sam u vazduh-cistio rezervoar)_
 
Član
http://www.bhtuning.com/vw-ovi-tdi-motori-pod-istragom-nhtsa-e-t-54107-2.html

Pogledaj svoje postove u ovoj temi. Sorry, morao sam:D

Probaj filter i tank, ako nije do toga onda pumpa.
 
Član
he,he
ali ja imam samo tri stvari da pregledam,cetvrte nema :icon_smile:
da je petica,samo bi mi astronaut mogao poraviti auto... :D
 
Član
mozda je do auspufa :lol:, probaj duvnut u auspuf malo, ako izlazi garez na filter zraka onda je zacepljen komplet sistem i treba ti produvavanje :lol::lol::lol: a mozda je od rđe...
 
Početnik
ljuboje je napisao(la):
he,he
ali ja imam samo tri stvari da pregledam,cetvrte nema :icon_smile:
da je petica,samo bi mi astronaut mogao poraviti auto... :D

il neki konkretan majstor a na experti sa foruma...

imas izmedju plovka i metalniih cijevi 2 gumena komada crijeva, nazad kod rezervoara pregledaj to, mada sve mirise na fuel supply :)

a ono da nije do pumpe , spojis auto " na flasu" i vidis jel sve OK :)
 
Top