GTI

GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gledao sam na pik-u ovo vozilo,ako je to ta naravno,moj rodjak se omisljao,ali je odustao na kraju,i bolje nije to za njega,sad je u pravim rukama:icon_biggrin:,nek je sa srecom,,fino auto;)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
koje ste auto dali za GTI a

BMW-a E39:icon_rolleyes:

Sporting je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
koje ste auto dali za GTI a

dali mob. nokiu 3310 i 50KM

:lol::lol::lol: i metar bukovih drva ;)

olensoner je napisao(la):
Vrlo lijepo koliko je kw taj model?

1.8T 110kw (150ps);)

ArminM je napisao(la):
gledao sam na pik-u ovo vozilo,ako je to ta naravno,moj rodjak se omisljao,ali je odustao na kraju,i bolje nije to za njega,sad je u pravim rukama:icon_biggrin:,nek je sa srecom,,fino auto;)

Auto je jako ocuvan sto je najbitnije;)

dado307 je napisao(la):
reko sam ja da bmw nece dugo, nek je sa srecom :icon_smile: rodjaci po boji heh

:icon_smile: ma kako dosao tako i otisao nadamo se uvijek boljem ako Bog da;)
 
Član
Fin autic si zbavio i za grada i za otvorenog i za gasanja. Najbolji od ovih sto si do sad imao :icon_biggrin:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
super, nadam se da ste zadovoljni autom :)

nego, sto je ovo u offtopicu :icon_confused:

Jutros smo dosli u sarajevou 4 sata ionako sam jedva vozila od pospanosti pa mi nije bilo nikako do toga da ga slikam :) zato kad legnu slikice lijepo cemo ga predstaviti u garazi u pravom svjetlu (ovo je cisto eto da vas obavijestimo)!
Sad za sad smo zadovoljni,iako sinoc nije bilo dobre prilike da ga probamo osim u par tunela ali ide fenomenalno ..jedva cekam da ode ovaj snijeg da ga fino provozam kako prilici GTI-ju!
 
Član
golf 4 gti smatraju kao najlošiji od svih gti-ova, nema nekih prepoznatljivih detalja ali je gti i to mu daje neku posebnost, koji je motor u njemu, pretpostavljam turbo 110kw ili 132 kw
 
Član
bolc je napisao(la):
golf 4 gti smatraju kao najlošiji od svih gti-ova, nema nekih prepoznatljivih detalja ali je gti i to mu daje neku posebnost, koji je motor u njemu 110kw ili 132 kw

110 kw-150 ks
 
Član
LOCK, tema se nastavlja ovdje...

http://www.bhtuning.com/opet-ja-s-novim-auticem-1-8t-t-37103.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top