GTI 8v 112ks

GTI 8v 112ks

Član
Svaki motor ima oznaku na bloku ispred samog broja motora, i to bi sve trebalo biti identično kao što piše u papirima...
 
Član
Jašta je, dolazio je takav motor sad sam našao. Onda ovaj ne zna šta vozi. Ogadilo mi se ovo mijenjanje auta, danas sam bio spreman da odem i onda saznam da auto nije odjavljeno u Sarajevu, a ovaj u Mostaru, nisam mogao izvaditi probne table. Da te Bog sačuva, ova druga opcija GTI, čovjek nije ni kupoprodajni ugovor napravio, niti ima kopiju lične, godinu dana on vozi auto na tuđe ime i nema nikakv dokaz da je njegovo. Ni broja telefona nema. Pa šta je ovo ljudi.
 
Član
druze najbolje je sto bi ja na tvom mjestu uradio jeste ubacio drugi motor, ako tvoj ima dobru limariju, nije propao, zast ga mijenjati pa mozes sam ubaciti motor...
 
Član
Imam radova na podu, ni limarija nije sjajna, ali mogao bih to srediti. Razmišljao sam o tome, nabavit motor mi je najmanji problem, ali kod nas staromodni majstori, kaže puno je to posla. Postao sam opsjednut GTI-em :D
 
Legend
dobro su ti kolege rekle ima i gt 66kw sa k glavom, kod mene je bio monopoint 1.8 66kw, ja bi licno bjezao od tog motora ;)
 
Top