Ground Zero GZTW 30T

Ground Zero GZTW 30T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kakve veze ima max kad je RMS stvarnost?? znam da bi ti bilo najdraze da ima 3000w, al vjeruj ako ima 400wrms isto je imao on 800w max ili 5000wmax.. ;)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
kakve veze ima max kad je RMS stvarnost?? znam da bi ti bilo najdraze da ima 3000w, al vjeruj ako ima 400wrms isto je imao on 800w max ili 5000wmax.. ;)

Bas tako ;)
To sto ti napise da ima brdo Wata to ti je samo marketisnki trik.
 
Član
ja imam al je 25T,,i ima extra zvuk,,,,a nezz ni kod mene koliko je max. al je nebitno ima 300 RMS,,,i prezadovoljan sam :icon_smile:
 
Član
Kvalitetni proizvodi imaju samo RMS snagu ne rabacuju se kilovatima max powera ko First i slicne marke :lol:

Gledam neki dan na pijaci First pojacalo pise 1300W a osigurac 10 A :icon_eek::D:D:lol:

:icon_exclaim:
 
adi187 je napisao(la):
Kvalitetni proizvodi imaju samo RMS snagu ne rabacuju se kilovatima max powera ko First i slicne marke :lol:

Gledam neki dan na pijaci First pojacalo pise 1300W a osigurac 10 A :icon_eek::D:D:lol:

:icon_exclaim:

To su sad ove nove generacije pojacala,malo vuku struje...ko ti je kriv srebrenikcane sto se ucis na starim pojacalima koja jos vuku par stotina watt-a struje,i kojima trebaju i osiguraci od 50 ili 60 amp....to je isto kao motori,sto su savremeniji to manje trose,tako je i sa pojacalima....nije dzaba First ime tvrtke...oni su uvjek PRVO mjesto...
heheheheehe
BEK TU TOPIK!!!!!!!!!

kad nezaboravi jos nesto...
16ventila je napisao(la):
zanima me koliko ima max w. ovaj woofer...ima 400W RMS-a, a max...???

Reci da ima oko 3000Watt-i,ako budu sta pitali reci da sam ja reko da ima....pozdrav
OPET BEK TU TOPIK!!!!!!!!
 
Član
ja ipak mislim da je max neka max snaga koju woofer moze pretrpit neko ultra mega skroz kratko vrijeme ... pogledajte malo kako DD stavlja takve specifikacije na svoje woofere ;) ...
 
to je glupost, od milion faktora zavisi koliko ce moc stvarno trpiti nebitno od vremena, npr pioneer 306,307,308 imaju istu zavojnicu, magnet i ostalo a nemaju istu max snagu a rms imaju, to je samo marketinski fol, i eto 1200w je max kod 307 a na brp moze i 3-4kw.. :icon_rolleyes:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
to je glupost, od milion faktora zavisi koliko ce moc stvarno trpiti nebitno od vremena, npr pioneer 306,307,308 imaju istu zavojnicu, magnet i ostalo a nemaju istu max snagu a rms imaju, to je samo marketinski fol, i eto 1200w je max kod 307 a na brp moze i 3-4kw.. :icon_rolleyes:

mislim glupost mi je mrtva da pisu neki broj koji po tebi ni za sta nije bitan, al et ako ti tako kazes, onda je tako i nikako drugacije ;) ...
 
Član
dulegti je napisao(la):
Treba samo malo pro googlati....


http://www.ground-zero-audio.com/english/05_tw30t.htm

s ovim nista nisam dobio...ovo sam i sam nasao...a ma ne zanima mene toliko kolika mu je max snaga,bitan je rms kao sto svi kazu,al me onako interesuje posto to nije ni u jednom opisu ovog woofera navedeno...cudno...hh,uostalom,koga briga koliko ima max. mali razvaljuje...hh...dobar je...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top