grijanje golf 2

grijanje golf 2

Član
imam problem s grijanjem u golfu ... cini mi se da su mi te klapne otisle ta spuzva. zna li ko treba li komplet skidat sustav za hladjenje ili se moze doc do klapni da se neskida hladnjak???
 
koliko znam moras sve skidati, a hladnjak izvuci iz mehanizma..... u keca ja uspijevam bez skidanja hladnjaka izvuci sve, sad kod dvojke ne znam tacno ali trebalo bi da moze
 
Mogu se samo klapne skinuti da ne skidaš komplet sistem odnosno da ne skidaš mali hladnjak,ja sam na svom golfu to radio.
 
Član
almir_1983 je napisao(la):
Mogu se samo klapne skinuti da ne skidaš komplet sistem odnosno da ne skidaš mali hladnjak,ja sam na svom golfu to radio.
kako si to uspio. mora se skidati kutija grijanja
 
Mora se skidati kompletna kutija za grijanje, osim ako nisi carobnjak :D, a usput promjenish i mali hladnjak kad vec sve skidash :D
 
heh to drugar sve redom krenes od table polako dok nedodjes do grinjaja i skines kutiju od grijjanja i zamjenis je neb rekao da se te spuzvice mogu mjenjati ??? meni je trebalo 4 sata da skinem i postawim opet sve meni bio zacepio mali hladnjak !
 
Ne mora,može se doći odozdo od konzole,tj.skinuti konzolu pa onda dalje odvrtati,iščupati ona crijeva koja vode vazduhdo izlaza u kabini,znači skine se komplet ona plastika u koju se ubaci motorić grijanja,ona je kompletna,imaju šarafi koji je drže,malo ih je teže odvrnuti ali se isplati.Tako je mnogo lakše nego da se skida komlet instrumental tabla.Ja sam tako radio na svom golfu kad sam mijenjao klapne a i mali hladnjak.Zaboravih da napišem da tamo kad digneš haubu imaš tri šarafa koji vire vani mislim da je 10-ka njih odvrneš, otpojiš mali hladnjak i sve komlet ide vani.
 
almir_1983 je napisao(la):
Ne mora,može se doći odozdo od konzole,tj.skinuti konzolu pa onda dalje odvrtati,iščupati ona crijeva koja vode vazduhdo izlaza u kabini,znači skine se komplet ona plastika u koju se ubaci motorić grijanja,ona je kompletna,imaju šarafi koji je drže,malo ih je teže odvrnuti ali se isplati.Tako je mnogo lakše nego da se skida komlet instrumental tabla.Ja sam tako radio na svom golfu kad sam mijenjao klapne a i mali hladnjak.Zaboravih da napišem da tamo kad digneš haubu imaš tri šarafa koji vire vani mislim da je 10-ka njih odvrneš, otpojiš mali hladnjak i sve komlet ide vani.

Upravu si...i ja sam sebi to radio,a nisam skidao tablu...moze se
 
Član
a kako rastavis kutiju grijanja u kpjoj stoji hladnjak jer ima dosta limenih kopci i plasticnih zubica (koji lako pucaju)a kutija se rastavlja popola i u njoj su dvije klapne. lako je skinuti trubu koja vodi od ventilatora do kutije grijanja. nista lakse. nema teorije da na autu rastavis i sastavis kutiju grijanja da izvadis one 2 klapne isve sastavis kako treba .kutiju je borba rastaviti vani a kamoli unutra.
 
Pa jednostavno ne vadis klapne van kutije...dovoljno je da im imas pristupa da zalijepis novu spuzvu...kakvo je to mudro slovo...golf 2 postoji skoro 30god,a dobra vecina na ovom forumu gavoza a nezna nista o njemu...sta bi ne daj boze da imate petice golfove.....
 
Ovdje niko nije ni spominjao skidanje table, vec samo komplet konzole za grijanje u kojoj je hladnjak, naravno da se za to netreba skidati tablu. A umjestu spuzve, bolje je klapne obljepiti prvo nekoliko puta papirnom trakom pa onda izolir trakom 3M, a nije problem klapne skinuti, malo zivaca i to je to :D
 
Član
ima li razlike u kutiji za grijanje u golfu 88godiste i 90 godiste. ima li razlike i u hladnjaku??
 
Top