Grejaci zadnjeg stakla....

Grejaci zadnjeg stakla....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prilikom rastavljanja gepeka radi farbanja, slucajno su pokidane stopice koje napajaju strujom grejace zadnjeg stakla, tacnije, konektori su se odvojili od stakla. Zanima me da li je neko imao slican problem i da li se ova stvar moze sanirati (zalemiti), zaista mi se ne kupuje novo staklo :D....
Ovi grejaci su mi veoma bitni jer sam uklonio zadnji brisac.
 
Član
imas tecno srebro kojim se to lijepi. bas namjenjeno za to. i jedna tuba od dva grama kosta oko 40KM toliko je kod mene jaran platio kad je njemu otpalo
 
Član
Moze se zaletovati lemilicom , imao isti problem na mk2 kad smo tamnili stakla , ne zaboravi tinol zicu, dobru pastu i lemilicu , naravno da znas letovati.
 

BiT

Član
I mene ovo zanima, jer mi je jedna stopica otpala, a dolazi hladno vreme. Proslu zimu sam coretao i nasljepo vozio.:icon_mad:
I ima jos nesto, ako je slucajno negde prekinuta neka od onih sitnih zicica na sajbi, nisam pregledao jos, da li onda ne radi grijanje uopste, ili samo ta koja je prekinuta?
 
Član
Meni je to otislo vec ima godinu dana jednom sam bio napravio i upalio grijac a on je iscipao zadnju sajbu tako da je najveci komadic stakla bio oko 5 mm ,i od tada moji grijaci neradi nit ce vise raditi
 
Član
Ta varijanta sa tecnim srebrom ili kako se vec zove, nije mi bas primamljiva jer na otpadu mogu ceo gepek sa staklom i brisacem da nadjem za 40KM... u svakom slucaju hvala na korisnoj informaciji. Mislim da cu to sve da pokusam da resim kada budem ugradjivao centralnu, videcu sa elektricarom da mi i to zalemi...
Bitno mi je da je resiv problem!
Jos jednom hvala svima na pomoci! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top