grafička problem, HITNO

grafička problem, HITNO

Član
Nabavio novu grafičku ati HD4350, i kada je ubacim u slot računar neće da starta, nema "beep", znači botuje ga.
Matična je m2v-mx se, a na njoj je prije bila x1550 ati radeon.
Nemoguće da ovu matična ne podržava, jer gledao sam neke konfiguracije, i na ovoj matičnoj rade ove grafičke.
Šta je , ja mu neznam, nego pomagajte :icon_cry:


baš niko
Ljudi hića mi je
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
jesi li siguran da je ispravna graficka probaj je u drugom racunaru to je slabija graficka i neteba joj ni puno struje tako da sigurno nije ni do napajanja
 
vrni postavke BIOSa na default pa kokusaj, odradi i update ako ne prodje to, takodje provjeri jesi li sva napajanja dobro ukljucio,,,,
 
Član
Ovo za bios bi moglo proći, a ovo za čišćenje kontakata, ne mislim, jer grafička radi u drugom kompj, a moja srata radi u mome slotu, znači nije do prašine, a što se tiče napajanja, kada je do sada radilo sve, ne vjerujem da se nešto isključilo.
Nego Zenedom, kako vratiti postavke biosa na default, ili kako ga update
 
Član
Izvadi bateriju iz maticne, to ti je ona okrugla i neka ga tako dvije minute. Vrati i trebao bi ti biti restartan ;)
 
Legend
a i na vecini maticnih imas prekidac pored baterijce za bios, pritisnes je za restart, a ne upratih jesil je spojio kablom na napojnu?
 
Član
Mislim da ne treba nikakav kabal, jer nema nigdje priključka nikakvog da se priključi. Znači ventilator na grafičkoj okreće, ali računar neće da startuje. Nego kada restartujem bios, hoćul ponovo morati nešto namještati u njemu
 
Top