Gračanica: U stravičnoj nesreći dva mladića smrtno stradala

Gračanica: U stravičnoj nesreći dva mladića smrtno stradala

Administrator
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko 23:30 sati na dijelu regionalnog puta Gračanica-Srnice, općina Gračanica, smrtno su stradali M.M.(25) i D.B.(24), dok se ljekari u UKC-u Tuzla nisu izjasnili o stepenu povreda kod H.K.(21) i J.E.(18), svi iz Gračanice.

U saobraćajnoj nesreći su učestvovali M.M. koji je upravljao automobilom ˝Golf II˝(017-T-589) i H.K.(21) koji je bio za volanom automobila ˝Renault Megan˝(365-K-042). U MUP-u TK nam je potvrđeno da su u ovoj nesreći smrtno stradali vozač M.M.(25) i njegov saputnik D.B.(24), dok su povrede, o čijem stepenu se ljekari u UKC-u Tuzla nisu izjasnili, zadobili vozač H.K. i njegov saputnik J.E. Uviđaj na mjestu nesreće izvršio je kantonalni tužilac Fahrudin Šljivić i službenici Odjeljenja kriminalističke policije PU Lukavac. Tužilac je donio naredbu da se obave sva potrebna vještačenja kako bi se utvrdili sve okolnosti i uzroci saobraćajne nesreće, te naredbu za obdukciju tijela stradalih.
 
Član
sranje ljudi sranje malop prije sam vidio auta pred MUP-om nema golfa nikako izmotan sa svih strana
 
Član
R.I:p tamo je put katastrofalno los a uz to krivina nepreglednih na desetine jos u ovo doba godine klizavo a brzo se vozi i eto belaja :p
 
Član
TURBO_WECTRA je napisao(la):
R.I.P.. znas kako kazu policajci uvijek je kriv onaj koga vise nema.
eee nije krivi su oni koi su udarili u nevine ljude


Neka je Delic Besimu laka zemlja i njegovim najboljim drugu..znam da ce im se podariti vijecni dzenet...VOLIMO TE SVI..A onim ljudima koi su to priredili sigurno ce se suditi..ako ne na ovom onda ce se suditi gore..
 
Član
Ma ovo je strasno gle auta :icon_eek::icon_rolleyes:



Uploaded with ImageShack.us

Taj sa renaultom je valjda kriv on je udario u ove sa golfom prebrzo iso kak sam ja cuo :icon_confused:
 
Član
Ljudi ovo se desilo par metara od moje kuce...znate kako to ide milio prica ima ovako onako

iz golfa 2 momka na licu mjesta

a dvojica u meganu lakse povrede na kucnom lijecenju

ovako se nesto dugo nie desilo kod nas u Gracanici cio grad zvoni o tome :S
 
R.I.P :icon_cry:

steta sto ovo nije svima opomena.
Barem mi sa foruma sta smo puta ovako nesto procitali, zato prijatelji veci oprez pazite vi, ako ne paze drugi :icon_mad:
 
Top