GPS Tracking za vozila - siguran ili ne????

GPS Tracking za vozila - siguran ili ne????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

Anais je napisao(la):
nemoj biti smjesan procitaj sve gore navedeno pa onda postavljal ove gluposti sa ebaya koje nemaju veze sa ovim !

nemoj me jebat sad, valjda nešto kužim nakon 4 godine elektrotehničke škole.. kakvu si ti završio da možeš tvrdit da nisam u pravu? Samo uključi jammer i 10 metara oko tebe nitko neće moći pratit ništa što ima veze sa standardnim (takvim koji se prodaje) GPS-om ili GSM-om (mobiteli), a luksuzni bmw-i, mercedesi i slični su si dali ipak malo više truda i koriste malo drugačije frekvencije rada.
Ali opet, ko će koristit jammer kad ide krast npr. golfa 4..

ništa nije 100% sigurno.. FBI te gleda kak sereš na wc-u hehe :)
 
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

to za bmw-e mercedese , lexus-e i slične nisam ziher al negdje sam pročitao da baš i nemožeš na e-bayu kupit jammer koji njih ometa, navodno koriste neke "rijetke" frekvencije rada, a standardni jammer ne pokriva sve, nego samo ove najčešće... al ode ja s teme.. za naša područja je dobro i ovo što se prodaje u ovoj temi ( ne 100% al dobro)
 
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

Anais je napisao(la):
A kad si tako obrazlozenje dao koje nema veze s vezom sto onda ljudi koji nude ove stvari daju i 100% osiguranje na auto ?

A ti si u najmanju ruku bezobrazan kao da tebe direktno vrijedjam. JA nemam veze s vezom? Procitaj jos jednom sta sam napisao, ili zamoli nekog ko razumije sta sam napisao da ti proba objasniti ako sam nisi u stanju da skontas. Opisao sam ti kako radi ovo sto ti nudis, i rekao sam, AKO grijesim, ispravi me pobogu a ne kao da si svu pamet svijeta pokupio. Ja sam rekao da NISTA nije neosposobivo, legionar dobro rece da ljudi kradu vozila vrijedna i vise stotina hiljada dolara, pa ce sigurno i ovo onesposobiti, a nisam rekao da ovo NE VALJA, samo sam reagovao na tvoju izjavu corradu da prica gluposti, momak je u pravu, SVE SVE SVE se moze zaobici. Nesto lakse, nesto teze, samo treba shvatiti kako sta radi.

P.S. Ako ces opet napisati kako ja pojma nemam, ili vrijedjati nekoga, onda mi ne moras ni odgovarati
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: P: GPS Tracking za vozila

Bezobrazan si prvi ti koji komentarise na temu u oglasima.

Da nije ovo postavio niko nebi pokrenuo uopste ovu pricu, samo spamate i serete po tudjim temama. Otvorit ce i ovo ostali kad tad oglas, imace i ostali stosta dodat na vas oglas a medju njima i ja prvi.
 
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

fele u pravu si, ispričavam se, jebiga, smetalo me ono "100%" ovo je dobra stvar za imat u nekom prosječnom autu, a i jeftino je
 
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

Fele je napisao(la):
Otvorit ce i ovo ostali kad tad oglas, imace i ostali stosta dodat na vas oglas a medju njima i ja prvi.

Ako ti ovo ne smatras bezobraznim onda stvarno ne znam. I sve sto sam imao reci, vec sam rekao, nit imam sta protiv Anaisa, niti njegovog oglasa, a ni tebe i tvojih izjava, ali je corrado u pravu da se sve moze probiti. I to je bila poenta svega ovoga. EOD
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: P: GPS Tracking za vozila

trizex je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Otvorit ce i ovo ostali kad tad oglas, imace i ostali stosta dodat na vas oglas a medju njima i ja prvi.

Ako ti ovo ne smatras bezobraznim onda stvarno ne znam. I sve sto sam imao reci, vec sam rekao, nit imam sta protiv Anaisa, niti njegovog oglasa, a ni tebe i tvojih izjava, ali je corrado u pravu da se sve moze probiti. I to je bila poenta svega ovoga. EOD

Normalno da je bezobrazno. Sto si vise fin gore prodjes ;)
 
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

Fele je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Otvorit ce i ovo ostali kad tad oglas, imace i ostali stosta dodat na vas oglas a medju njima i ja prvi.

Ako ti ovo ne smatras bezobraznim onda stvarno ne znam. I sve sto sam imao reci, vec sam rekao, nit imam sta protiv Anaisa, niti njegovog oglasa, a ni tebe i tvojih izjava, ali je corrado u pravu da se sve moze probiti. I to je bila poenta svega ovoga. EOD

Normalno da je bezobrazno. Sto si vise fin gore prodjes ;)

Hvala bogu :D i bas zato ne ocekujem takvu djetinjastu osvetoljubivost od tebe :p
 
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

ljubomora i zavist, prvo nisam otvorio temu u raznim nego u oglasima vase nije da komentarisete nego da pogledate ako je neko zainteresovan javit ce se a vi ste izgleda poznati politicari i u sve se razumijete. A to sto se tice skola nemoj da o tome pricamo.
 
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

Takodje, sorry za mijesanje, moze neki moderator molim da obrise off u ovoj temi? Hvala.
A sto se tebe Anaise tice, svaka ti cast, al nijedno pitanje odgovorio nisi.
 
Početnik
RE: P: GPS Tracking za vozila

anais je inache jak govornik vidili smo i na kerozinu :)
mi smo eto mi volimo auta pa smo mi smo eto mi volimo auta i mi smo se skupili
 
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

Tipo16V je napisao(la):
anais je inache jak govornik vidili smo i na kerozinu :)
mi smo eto mi volimo auta pa smo mi smo eto mi volimo auta i mi smo se skupili

kerozin.ba pa pogledaj sta sam pricao
 
Član
RE: P: GPS Tracking za vozila

***** ti GPS hoce nama firma da stavi to ako nam stave sjebali su nas skroz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top