golf2 gti 1.8 8v 91god... pomoc instalacije

golf2 gti 1.8 8v 91god... pomoc instalacije

Član
znali netko odakle da vucem zice na ova dva đeka... jedan je mislim za ajnspric dizne posto su elektronske ali neznam odakle ih tocno treba vuc da ne zapalim kompjuter...
drugi đek sa tri zice isto neznam odakle bi ih izvuko niti za cega su tocno i radi svega toga nema iskre na svjecicama ...ako itko zna molio bih da mi napise odakle dokle ide i ako je moguce da slika ....
đekovi izlaze pokraj modula paljenja i kompjutera i trebaju se spojit na nesto ali na sta?????

isto ako netko ima slucajno auto datu za instalaciju da mi moze poslat za ovaj auto i motor koji je u naslovu ...
 

Prilozi

  • 100512_153628.jpg
    100512_153628.jpg
    48 KB · Pregleda: 47
Član
Ako se bojis da sam radio, ne barci nista, idi direktno kod elektricara nek ti on to fino spoji, najbezbolnije je.
 
Član
A moj brate ne mozes ti tako "ja bi trebao ove zice spojiti a ne znam gdje i odakle idu"... Moras pratiti zice da vidis cemu sluze i odakle dolaze, to sto stoji na tom hladnjaku je predpaljenje, a taj dzek moras prvo vidjeti odakle dolazi i za sta su te zice. To trebas vidjeti koji je u tebe anjspric, koja je oznaka i da vidis onda sematski prikaz za sta je sta, a ovako cisto sumnjam...
 
Član
problem postoji i u tome sot je ostala instalacija od starijeg gti ajnsprica a sad sjeo motor od novijeg imam struju od kompjutera pa dalje sto vodi na motor .. ovaj bijeli đek koji ima smedje crvenu i dvije zuto crne zice u jedno kad sam spojio na + i minus skljocnilo je u diznama bice da sam im dao napon :p... a sta sa ovim crnim djekom koji ima crveno bijelu , crveno zutu i crno zelenu a dolaze mi iz kompjutera
 
Član
Ovako na pamet to je samo lupanje u mraku :icon_confused: pogotovo ako je jedan motor a druga instalacija... Imas ti motora isti ali dtrugaciji anjsprici tako da ces tu tesko naci pomoc osim doooobrog elektricara da ti to pogleda na licu mjesta... ECU od npr. 1.8 i 2.0 nisu isti tj. isti su po izgledu ali nisu isti pinovi eh tako je nesto moguce i kod tebe sad, pa ti zato kazem da ti ovako preko zice (ova ove boje ili ta ove boje) tesko da ces moci rijesiti... Struja je za***no zensko :icon_smile:
 
Član
golfer je napisao(la):
problem postoji i u tome sot je ostala instalacija od starijeg gti ajnsprica a sad sjeo motor od novijeg imam struju od kompjutera pa dalje sto vodi na motor .. ovaj bijeli đek koji ima smedje crvenu i dvije zuto crne zice u jedno kad sam spojio na + i minus skljocnilo je u diznama bice da sam im dao napon :p... a sta sa ovim crnim djekom koji ima crveno bijelu , crveno zutu i crno zelenu a dolaze mi iz kompjutera
de si NINĐA?
 
Član
mozes dovesti + na par tih zica ali ti to necu reci jer neznam sta si ostalo radio ali moj ti je prijedlog da nadjes dio instalacije od centrale(osiguraca) veliki bijeli djek,-do motora i ide zajedno sa zicama za motor brisaca i na njoj imas original ta dva djeka sto tebi treba ukopcas i to ti je to bez ikakvog prespajanja
 
Član
Buraz, evo ti dve slike od instalacije GTI-ja, a ti ako umes procitaj.
Ovo sam ti izvukao iz AutoDate 3.24 ali sam ti jedino ovako mogao postaviti na sajt
 
Član
eee ako nisi upalio,na tom bijelom dzeku,sto ima zuto crne zice,dowedi plus,i to e to,ja sam imao isti problem,i sad swe radi.......
 
Top