Golf V

Golf V

IGY

Član
RE: Golf V-Montirane stope

koliko si ih cekao i nisu nesto :icon_eek:



















































:lol::lol::lol::lol:

salim se sad je VRH nazad, ukomponovao si sad sve fino :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf V-Montirane stope

Astra je napisao(la):
Evo i stopa, ovo su brzinske slike, skino sam i oznake multilock i bih nazad, bice veceras klip da vidite kako to uzivo izgleda....
20100413-rshdapu52i6frunsp6pf1piwr7.jpg

20100413-p1ci6jqm19meyht21pgak2tk9h.jpg
Extra su sjele, ono pomisliš nema dalje a uvijek ima bolje, i ja se kanim da poskidam naljepnice, čekam da otopli malo pa da poskidam sve a ima ih dosta:icon_biggrin:

Jel se mora bušiti krov za antenu shark, joj to mi neš:icon_sad:
 
Član
RE: Golf V-Montirane stope

ma super su stope....samo jos gti nastavak na karambolku i golf ce da bude top....inace do sad je sve super.....:D
 
Član
RE: Golf V-Montirane stope

aservis, sta ce se busit krov? ne kontam :D skines ovu antenu, stavis novu i gotovo, 5 minuta posla.. Evo jedan brzinski klip stopa navece...
http://www.youtube.com/watch?v=nlZNmev4rck
S tim da nisam snimao iz ugla da se vidi kad ih bord komp provjerava pa svjetle pojedinacno u krug, to je sminka :D
 
RE: Golf V-Montirane stope

Preimenuj naziv klipa na youtubeu, da se mogu lako naci ako zatreba kome ;), auto su otvorile samo tako, isplatilo se cekati, a i ja bih antenu prvo sredio, pa onda ostalo, stvarno bode u oci :D
 
Član
RE: Golf V-Montirane stope

auu bogmi vrh, boja do jaja , stopke..sta ce ti antena slusaj cd:lol:
 
Član
RE: Golf V-Montirane stope

extra petica a to je ta sto je redovno vidjam po sarajevu tek sam sad bas prepoynao radi felgi..prvi put gledam tvoju garayu..extra je petica uzivo a stopke su boli glava.. nek je sa srecom;)
 
Član
RE: Golf V-Montirane stope

ne razumijem pitanje, kako mislis o kojima se radi? pa eto ih na slici... ovo su OEM orginalne LED stope u sklopu org. dodatne opreme za moj auto..
 
RE: Golf V-Montirane stope

Do sad sve sto si uradio bilo je drugo auto, sad sa stopama je trece auto ;)

Odlicno :cool: jos OEM samo fabrika :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf V-Montirane stope

sve ce biti oem, nista drugo ne dolazi u obzir.. ja ne furam neki extremni tuning, vise clean
 
Top