Golf V

Golf V

Član
Šta si odlučio za znak, jel naručuješ novi (ovo me najviše interesuje) tj upitnost kvaliteta novog znaka ili ćeš farbati, šta si odlučio...
 
Član
narucicu novi sa ebay-a, cekam sljed. sedmicu da se dog. sa drugom pa da to narucim...ako mi se ne svidi, mada ne znam kakav bi mogao biti specijalni kvalitet, ipak je to samo bezvezni znak :p
 
Član
Vidio sam te 31og na grbavici, vozio si ispred mene. Golf stvarno izgleda extra, samo naprijed :D
 
Član
^to sam ja mislio, znam par ljudi naručili radi se o plastici ili je slučaj sa lošim materijalom koji se 'peruta' tako da bi najbolje bilo farbati...
 
Član
aha ok onda, sad ste me zabrinuli.. oticu ovih dana do lakirera da provjerim sa njim... Bezza hvala ;)
 
Član
aaaaa jel to ona plastika ? MRZIM TE!!! meni jos nije doslo... idem sutra da vidim dokle su...
 
Član
Bio prosli vikend u Dubrovniku, 15 stepeni :( evo malo slika..
20110111-t25rdy36wpw1gsdiq8aabrhw63.jpg

20110111-2b9wkjdm26t1n9fwh3d7jgbge.jpg
 
Član
da su bar felge bile na autu ali eto... ponovicu istu sliku sredinom 3 mjes :D.. na proljece sam planirao da farbam one plastike oko maglenki i u sredini u crnu sjajnu, i onda sam mislio bacit i masku u crnu? sta velis?
 
ako vozis iza nekog sa velikim odstojanjem farbaj bit ce lijepo, jer inace kamenici ostete farbu pa nije lijepo vidjeti da ima puno ostecenja;)

koliko znam GTI branik je crna sjajna maska i ofarbaj plastike i bit ce :cool:
 
Top