Golf V

Golf V

Drug jako fino ti je sve leglo,ali samo si još nabavi orginalne xenone i onda ce biti to sve kako treba,ja sam sad stavio orginalne bi-xenon od gti-a i odma drugo auto,slike ce uskoro....
 
Astra je napisao(la):
hvala sub... uzivo je druga prica naravno... na autu se nista vise nece radit, to je to :)

sVAKA CAST DRUZE AUTO JE PERFEKCIJA NEMA DALJE.

iMAM JEDNO PITANJE KOJI JE STEPEN ZATAMLJENOSTI KOD TEBE I IMAS LI PROBLEMA SA POLICIJOM. POZDRAV
 
Član
85% nazad, 65% naprijed, samo 1 put zaustavljen zbog zadnje sajbe... sto znaci da prednje nisu problem
 
Član
hvala drug.. na proljece idu 18ke oxigin 14 felge, crne polirane, i ide gti zadnji dio.. u medjuvremenu sam stavio shark antenu, ofarbao u metalik crnu, i led osvjetljenje table
 
Član
Ove felge idu:
20101206-x7y8kntjjwu2rshpjjta2ch6dn.jpg
 
Član
^perverzija nekad ja se ložio alu tu mač za mene

ps ako budeš prodavao gume 17 gume javi, meni će trebati
 
Član
ova jedna oxigin je veoma, veoma skupa, ali mislim da se isplati, jer vjerovatno nece svako imat... prodavacu u kompletu, gume su dunlop spmaxx 225/45 R17, ko nove , 2 sezone vozene, ali mozda rijesim i felge zasebno pa ti se javim.. uglavnom prodajem set za 1200 km, gume i felge
 
BHT Ovisnik
ima u mostaru R32 sa ovim oxigin 14 felgama,stvarno extra izgledaju na golfu,ako mogao uzimaj to,leci ce vise nego dobro :)
 
Top