Golf V

Golf V

Član
Ti si tu druze kriv.trebao si kad si davao pare za avans,da ti napisu u predračunu krajnji rok isporuke...Ako nisu to ispostovali ti fino tuzes pa nek se jePu...

Papir trpi sve...
 
Lexillium je napisao(la):
Ti si tu druze kriv.trebao si kad si davao pare za avans,da ti napisu u predračunu krajnji rok isporuke...Ako nisu to ispostovali ti fino tuzes pa nek se jePu...

Papir trpi sve...

i ja sam se odmah toga sjetio,al covjeku nije ni do cega,kad se nesto tako desi...nema kod nas profesionalnosti,cast izuzetcima :icon_sad:
 
Jelić Auto Mostar zakon ima katalog šminke od glave do pete šta sam god naručio starom za peticu za sedam dana stiglo
 
Član
jest ali ovo je dodatna oprema u tom je fazon, a receno mi je u asi za 2 sedmice stize... Pa necu ih tuzit za stopke j*e mi se , ko da bi ista dobio od toga :D nije ovo njemacka
 
Član
ima klip stranicu, dvi unazad, pa u servisu se mogu naruciti samo orginalne led stopke? te sam i ja narucio... :)
 
Član
Jbg za stope, ajd doce ti valjda sad;)

Ali tako je to kod nas, niko to i ne trazi, pa i oni se valjda ne zamaraju previse... tako sam ja u servisu trazio "sporcke" papucice, cekao i nista na kraju...
 
Top