Golf V >> Farovi UPDATE 16-ta + 18-ta stranica

Golf V >> Farovi UPDATE 16-ta + 18-ta stranica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf V

jbg zao mi je sto se vise ne mogu vidjet one slike sta si postavio ....

a od ovog sta vidim na prvoj strani ima boljih rjesenja od maske bez znaka za 5icu, ovo gore na sajbi ti ne treba ako ga vec imas napravi da lici na nesto a ne da pravi auto ko konzervu,haj obrve to se i ja dvoumim sta radit dal bad look il to pa mere proc farovi stock kolko vidim, felge hmmm paaa nije moj stil inace velicina je zadovoljavajuca :D , stopovi su odlicni ne mjenjaj ni slucajno pusti ove price stavi led bla bla bla nidje veze...difuzor si vala mogao uzet da imaju rupe za rore samo ako budes sta radio po tom pitanju nemoj stock od gtia il r32 jer ima ljepsih ....et toliko o tom sta vidim....sto se tice motora ja da imam taj motor u svojoj 5ici ne bi mi trebalo nista vise ima mi ga prijatelj i stvarno je smjesna potrosnja i da kazem da trosi manje od 1.9 tdi provjereno,,,,ima dosta da kazem "bombi" ovdje oko nekog drkanja ima nidje veze price...al mogu samo da kazem da su tdi motori najbolji omjer snage odnosno performansi i potrosnje...za nas obicne smrtnike odnosno ljude koji se potegnu kroz grad nekad sasvim dovoljno rejs je vec neka druga prica...
 
Član
RE: Golf V

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
jbg zao mi je sto se vise ne mogu vidjet one slike sta si postavio ....

a od ovog sta vidim na prvoj strani ima boljih rjesenja od maske bez znaka za 5icu, ovo gore na sajbi ti ne treba ako ga vec imas napravi da lici na nesto a ne da pravi auto ko konzervu,haj obrve to se i ja dvoumim sta radit dal bad look il to pa mere proc farovi stock kolko vidim, felge hmmm paaa nije moj stil inace velicina je zadovoljavajuca :D , stopovi su odlicni ne mjenjaj ni slucajno pusti ove price stavi led bla bla bla nidje veze...difuzor si vala mogao uzet da imaju rupe za rore samo ako budes sta radio po tom pitanju nemoj stock od gtia il r32 jer ima ljepsih ....et toliko o tom sta vidim....sto se tice motora ja da imam taj motor u svojoj 5ici ne bi mi trebalo nista vise ima mi ga prijatelj i stvarno je smjesna potrosnja i da kazem da trosi manje od 1.9 tdi provjereno,,,,ima dosta da kazem "bombi" ovdje oko nekog drkanja ima nidje veze price...al mogu samo da kazem da su tdi motori najbolji omjer snage odnosno performansi i potrosnje...za nas obicne smrtnike odnosno ljude koji se potegnu kroz grad nekad sasvim dovoljno rejs je vec neka druga prica...
menjao sam sajbu, pa nema vise to gore, zatamnio pa stavio novu onu plavkastu.
ne radim ja vise skoro nista, meni se ovako svidja, u mene je sportline a ne gti i neka tako ostane, mozda bi stavio gti branik ako mi ga ko da dzabe :)
pozadi isto ne cackam vise nista, meni je odlican.
farove sam skoro narucio, i to ne bi, da mi nije jedan se nesto zamutio iznutra.
;)
ne znam koje slike ne mozes da vidis? sve su tu
 
RE: Golf V

mazda-boy je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja vozim mk4 1.8 gti sa čipom i složio bih se sa SBOYOM kada kaže da
potrošnja kod gti-a može ići čak do 17l, što je najveća prednost tdi.
ne znam je li iko igrao novi nfs undercover na kome postoji opcija za odabiranje većeg NM ili više HP, dokazano je da više NM znači bolje ubrzanje, a više HP veću max.brzinu tako da ko voli nek izvoli- o ukusima se ne raspravlja .
a što se tiče ove teme koju je pokrenuo MAZDABOY a koja se vrti i po drugim tuning garažama nadam se da smo otklonili nesporazume.
VW forever.pozz

hehe nisam je ja pokrenuo srdjan je rekao da je brzi od par auta koja imaju vise konja bas zato sto tdi ima jaci obrtni moment ja sam samo to ponovio i slazem se snjim,to sam ti rekao jer vjerovatno nisi obracao paznju kad je on to napisao sve u svemu kao sto ti kazes o ukusima se ne raspravlja,ja sam uvjek bio pristalica benzinca ali ovi tdi-evi su nesto posebno moram priznati et nadam se da je razjasnjeno i sa moje strane,kad si vec spomenuo potrosnju i ovdje jedan gti golf IV trosi isto tako vise od 15 l a jel mi moze objasniti neko zasto audi A4 1.8 t dohc 20v trosi puno manje a ide po meni bolje jer moj prijatelj ima tog audija i isli smo u Tuzlu i trosi manje nego moja mazda :lol: nisam mogao vjerovati...et al opet :icon_exclaim: izvini srdjane za ovo morao sam malo razjasniti ocigledno me bucky_mb nije dobro shvatio... :)

može i gti trošiti 8-8.5 na otvorenom, 11 grad. ako ne prelaziš 3300- 3900 obrtaja a ako pretjeraš sa obrtajima onda je i potrošnja drastično veća , čak uduplo. ja sam prosječno trošio 8.1 l na 100 km od sarajeva do hrv. i nazad s tim da je max. brzina bila oko 120- 130. ali bez uvlačenja u crvene podioke. tu se sa tdi-em može uštedjeti bar 2-2.5 l
tako da usljed ove velike krize i inflacije goriva a i svega drugog, a i životnog standarda TDI se čini kao isplativija kupovina od bilo kog drugog auta.
ja se bar potrošnje ne brinem dok stari sipa vozim kad prestane možda i ja pređem na tdi. pozz
 
Član
RE: Golf V

Super auto,samo bi ja stavio neke LED stopke nazad.. Motor je fenomenalan,ja sam nedavno dobio 1.9 tdi peticu,2 vrata cini mi se da leti,pa sad mogu mislit kako ovo ide :D Imas li problema nakon chipa? JA sam imao ponudu u ovlastenom servisu O.CT chip ali premalo daje 25ks i 50Nm,a isto sam kontaktirao smchiptuning koji su jebg dosta jeftiniji i vise daju ,ali o tom po tom.. Sve u svmeu autic je super!!
 
Član
RE: Golf V

Astra je napisao(la):
Super auto,samo bi ja stavio neke LED stopke nazad.. Motor je fenomenalan,ja sam nedavno dobio 1.9 tdi peticu,2 vrata cini mi se da leti,pa sad mogu mislit kako ovo ide :D Imas li problema nakon chipa? JA sam imao ponudu u ovlastenom servisu O.CT chip ali premalo daje 25ks i 50Nm,a isto sam kontaktirao smchiptuning koji su jebg dosta jeftiniji i vise daju ,ali o tom po tom.. Sve u svmeu autic je super!!
da kucnem od laptop, nemam problema ;)
a presao 90 000 sa cipom...
na tvoj 1.9 tdi od 105 ks prosjek sto vecina daju je jos 30 ks.
ima je drug audi A3 takav, znaci sa 105 na 135 ks, i isao je kao 2.0 tdi. :123:
 
Član
RE: Golf V

ej ajd slikaj po danu enterijer da se vidi ono znas vec sta kako si ubacio i ono u gepeku :lol: ajd pa da ljudi vide sta sve imas :cool:
 
Član
RE: Golf V

Evo i taj enterijer, kad vec svi trazite :D jes da je puno prasine al ajd..
znaci samo profi... :icon_mad:
---
DSC00437.jpg

---
DSC00438.jpg

---
evo masinke za zvuk sa rockfordovim pojacalom..
DSC00439.jpg

---
DSC00440.jpg

poslednja slika sve sama kaze... ;)
da dodam da natpis i unutrasnjost svijetli bijelo LED..
 
Član
RE: Golf V

reci ako se snije znati, koliko te izašla ta muzika? samo kutija sa sub-om i pojačalo?
 
Član
RE: Golf V

jenny je napisao(la):
reci ako se snije znati, koliko te izašla ta muzika? samo kutija sa sub-om i pojačalo?
ne secam se dobro cijena, pojacalo polovno bilo 400 - 450 km,
woofer bio oko 600 sfr ako se dobro secam
 
RE: Golf V

Sboy je napisao(la):
Evo i taj enterijer, kad vec svi trazite :D jes da je puno prasine al ajd..
znaci samo profi... :icon_mad:

evo masinke za zvuk sa rockfordovim pojacalom..
DSC00439.jpg

---
DSC00440.jpg

poslednja slika sve sama kaze... ;)

dobar ti je woofer ja imam isti takav ali sam ga nažalost
morao izvaditi zbog prostora. pozz
 
Član
RE: Golf V

kakav je ovo 2 din player... ja za koji dan uzimam isto 2 din pa me interesuje koji je kod tebe i iskustva...
 
Član
RE: Golf V

Pike_gti je napisao(la):
kakav je ovo 2 din player... ja za koji dan uzimam isto 2 din pa me interesuje koji je kod tebe i iskustva...
Alpine IVA. ne znam tacno koja brojka.
sto se tice iskustva, Alpine sam za sebe sve kaze ;)
sve najbolje
 
Član
RE: Golf V

i ja uzimam alpinu za 2.3 dana iva w202r i to je identicna kao kod tebe koliko vidim i interesuje me koliko si zadovoljan s njom i koliko te izasla :) pozz
 
Član
RE: Golf V

samo da se pohvalim sinoc sam se vozao u ovom golfu alpina je cudo tehnike,iako je bilo klizavo osjetio sam performanse ovog aute hehehe a jos uvjek mislim da ima neko u auspuhu pa onako rezi heheh :cool: :123::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top