Golf V >> Farovi UPDATE 16-ta + 18-ta stranica

Golf V >> Farovi UPDATE 16-ta + 18-ta stranica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf V

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
a u pravu je mazda, u trkama ti glavnu ulogu igra obrtni moment.
negde sam vidio insert neki na internetu, dal je neki film il sta vec, kad lik kaze: konjske snage prodaju auto, a njutn metri pobjedjuju u trkama! :123:
---
inace, drug jedan iz CH je pre dolazio sa golf 4 gti cipovan na 198 ks, (prodao ga je sada), nema sanse do oko 160-170 km/h da me obidje, a NM je imao nesto malo, ne secam se sada, manje neg ja fabricki.
---
napravicu ti klip u skorije vreme ubrzanje, kad dodje malo toplije i suvlje vreme, moze i po snegu ako hoces, jedno 200 umestu :)
ma dobro ajd sad neko to zna neko ne zna ja znam jer sam ti vidio auto kako ide a to ko sta prica znas kakvi su pogotovo kod nas sve lafo gas ovo ono a kad ih pitas da se trkaju niko ne smije :) ja znam da si bio brzi od djuke i od cya-e a za ove druge ti vjerujem na rijec ;)

ali ja ipak mislim za to ubrzanje ne treba gledati fabricki testirano nece auta sama ici ima tu i dosta veze kakav je vozac mislim da to ti srdjane najbolje znas da ti ne pricam previse :)
[/quote]

gti sa čipom ima puno bolje performanse od v tdi-a
TDI 185 hp 0-100 8.1 (gti 7.2) max 222 (gti 235)
TDI 185 hp, 410 nm- GTI 200 hp, 305 nm
TDI redline 4- 4500 rpm preko toga nema izražene vuče
GTI redline 6500 rpm, najbolji response 3900-6500 rpm
mislim da je prednost gti-a upravo u području obrtaja
na kojima mašina ostvaruje najveću snagu.

ako su dizeli kao što ti kažes brži i imaju bolje ubrzanje od
benzinaca ,što se u profi trkama koristi preko 80% benzinaca.
VOLIO BIH ČUTI ODGOVOR NA JEDNO PROSTO PITANJE:
ZAŠTO FORMULA 1 IMA 19000 rpm A NE 6000?????????

nije bitno koliko imaš snage ako nisi dobar vozač.

inace, drug jedan iz CH je pre dolazio sa golf 4 gti cipovan na 198 ks, (prodao ga je sada), nema sanse do oko 160-170 km/h da me obidje, a NM je imao nesto malo, ne secam se sada, manje neg ja fabricki.
---
napravicu ti klip u skorije vreme ubrzanje, kad dodje malo toplije i suvlje vreme, moze i po snegu ako hoces, jedno 200 umestu :)
[/quote]

pohvale za uloženi trud golf ti je stvarno sređen sa ukusom
čista desetka, jedan od najljepših u bih, pozz i samo nastavi
" mazda boy " je iznio mišljenja koja se ne podudaraju sa teh
ničkim činjenicama, tako da ništa ti ne znači ako pobijediš R32
koju vozi amater, kao što se meni neki dan desilo kad znaš
da je r32 sa čipom brži od 1.8 gti-a.
[/quote]
da napomenem da se nisam trkao sa peticom gti iz mjesta, jaca je slazem se, trkali smo se od 40 km/h, kod mene druga treca i cetvrta, i tek kad ubacim u petu onda pocinje da me stize gti, a imala je 240 ks samo da se zna.
a reci ti meni ko pobjeduje na 24h-le mans ? meni se cini da je to ona makina sto preko nje pise TDI Power... evo i link:
http://www.motortrend.com/auto_news/112_news060626_2006_audi_tdi_victory_le_mans_race/index.html
ovo je od 2006 cak...
a sada i porsche cayenne stavlja 3.0 tdi i 4.2 tdi...
a q7 uskoro izlazi sa 6.0 TDI motorom sa 1000 NM! i 500 ks!
moze se o otme danima pricati, dizel manje trosi a u buducnosti ce ici bolje od benzinaca.
 
Član
RE: Golf V

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
a u pravu je mazda, u trkama ti glavnu ulogu igra obrtni moment.
negde sam vidio insert neki na internetu, dal je neki film il sta vec, kad lik kaze: konjske snage prodaju auto, a njutn metri pobjedjuju u trkama! :123:
---
inace, drug jedan iz CH je pre dolazio sa golf 4 gti cipovan na 198 ks, (prodao ga je sada), nema sanse do oko 160-170 km/h da me obidje, a NM je imao nesto malo, ne secam se sada, manje neg ja fabricki.
---
napravicu ti klip u skorije vreme ubrzanje, kad dodje malo toplije i suvlje vreme, moze i po snegu ako hoces, jedno 200 umestu :)
ma dobro ajd sad neko to zna neko ne zna ja znam jer sam ti vidio auto kako ide a to ko sta prica znas kakvi su pogotovo kod nas sve lafo gas ovo ono a kad ih pitas da se trkaju niko ne smije :) ja znam da si bio brzi od djuke i od cya-e a za ove druge ti vjerujem na rijec ;)

ali ja ipak mislim za to ubrzanje ne treba gledati fabricki testirano nece auta sama ici ima tu i dosta veze kakav je vozac mislim da to ti srdjane najbolje znas da ti ne pricam previse :)
[/quote]

gti sa čipom ima puno bolje performanse od v tdi-a
TDI 185 hp 0-100 8.1 (gti 7.2) max 222 (gti 235)
TDI 185 hp, 410 nm- GTI 200 hp, 305 nm
TDI redline 4- 4500 rpm preko toga nema izražene vuče
GTI redline 6500 rpm, najbolji response 3900-6500 rpm
mislim da je prednost gti-a upravo u području obrtaja
na kojima mašina ostvaruje najveću snagu.

ako su dizeli kao što ti kažes brži i imaju bolje ubrzanje od
benzinaca ,što se u profi trkama koristi preko 80% benzinaca.
VOLIO BIH ČUTI ODGOVOR NA JEDNO PROSTO PITANJE:
ZAŠTO FORMULA 1 IMA 19000 rpm A NE 6000?????????

nije bitno koliko imaš snage ako nisi dobar vozač.

inace, drug jedan iz CH je pre dolazio sa golf 4 gti cipovan na 198 ks, (prodao ga je sada), nema sanse do oko 160-170 km/h da me obidje, a NM je imao nesto malo, ne secam se sada, manje neg ja fabricki.
---
napravicu ti klip u skorije vreme ubrzanje, kad dodje malo toplije i suvlje vreme, moze i po snegu ako hoces, jedno 200 umestu :)
[/quote]

pohvale za uloženi trud golf ti je stvarno sređen sa ukusom
čista desetka, jedan od najljepših u bih, pozz i samo nastavi
" mazda boy " je iznio mišljenja koja se ne podudaraju sa teh
ničkim činjenicama, tako da ništa ti ne znači ako pobijediš R32
koju vozi amater, kao što se meni neki dan desilo kad znaš
da je r32 sa čipom brži od 1.8 gti-a.
[/quote]

druze ja ti govorim ne podatke nego stvarne stvari koje su se desile koje sam vidio znaci ovaj golf je stvarno brz a to sto ti pricas nema veze sa onim sto se desavalo ovamo po gradu nemoj se naci uvrijedjen ali ako hoces vidi sa sboy-om pa probajte posto ti imas gti-a jel tako ako sam dobro skontao?ako ces iskreno mislim da te tehnicke cinjenice ne znace 100 % kad ti proradi adrenalin u krvi to i sam znas al necemo covjeku da kvarimo temu sa ovim :icon_exclaim:
 
RE: Golf V

druze ja ti govorim ne podatke nego stvarne stvari koje su se desile koje sam vidio znaci ovaj golf je stvarno brz a to sto ti pricas nema veze sa onim sto se desavalo ovamo po gradu nemoj se naci uvrijedjen ali ako hoces vidi sa sboy-om pa probajte posto ti imas gti-a jel tako ako sam dobro skontao?ako ces iskreno mislim da te tehnicke cinjenice ne znace 100 % kad ti proradi adrenalin u krvi to i sam znas al necemo covjeku da kvarimo temu sa ovim :icon_exclaim:
[/quote]

nisam uvrijeđen, samo stojim iza svog mišljenja.
slažem se sa tobom što se adrenalina i vozačkih
sposobnosti tiče, ali ipak mislim da je gti brži.pozz

jednom gti uvijek gti
 
Član
RE: Golf V

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
druze ja ti govorim ne podatke nego stvarne stvari koje su se desile koje sam vidio znaci ovaj golf je stvarno brz a to sto ti pricas nema veze sa onim sto se desavalo ovamo po gradu nemoj se naci uvrijedjen ali ako hoces vidi sa sboy-om pa probajte posto ti imas gti-a jel tako ako sam dobro skontao?ako ces iskreno mislim da te tehnicke cinjenice ne znace 100 % kad ti proradi adrenalin u krvi to i sam znas al necemo covjeku da kvarimo temu sa ovim :icon_exclaim:

nisam uvrijeđen, samo stojim iza svog mišljenja.
slažem se sa tobom što se adrenalina i vozačkih
sposobnosti tiče, ali ipak mislim da je gti brži.pozz

jednom gti uvijek gti
[/quote]
slazem se sa tobom, gti jeste brzi, brzi je iz mjesta i brzi je preko 170km/h, ali izmedju se slazem da duvam svaki gti, i cipovan na 240 ks.
to iz velikog iskustva govorim.
 
Član
RE: Golf V

Sboy je napisao(la):
slazem se sa tobom, gti jeste brzi, brzi je iz mjesta i brzi je preko 170km/h, ali izmedju se slazem da duvam svaki gti, i cipovan na 240 ks.
to iz velikog iskustva govorim.

Druze, pricas o vozilu koje je starije od tvog... nadji sebi Golfa V GTi pa i njemu uradite modifikacije sto si i sebi radio pa cemo onda vidjet... mislim to bi bilo realno, jer bi se tad znalo ko je jel taj GTi zaista brz..
 
Član
RE: Golf V

Mrva je napisao(la):
Sboy je napisao(la):
slazem se sa tobom, gti jeste brzi, brzi je iz mjesta i brzi je preko 170km/h, ali izmedju se slazem da duvam svaki gti, i cipovan na 240 ks.
to iz velikog iskustva govorim.

Druze, pricas o vozilu koje je starije od tvog... nadji sebi Golfa V GTi pa i njemu uradite modifikacije sto si i sebi radio pa cemo onda vidjet... mislim to bi bilo realno, jer bi se tad znalo ko je jel taj GTi zaista brz..
a ti druze prvo bolje procitaj ispred sta sve pise, o golfu petici GTI i govorim...
ona ima 200 ks, sa cipom 240 (manje vise zavisi od proizvodjaca).
a GTI cetvorci necu ni da pricam, od nje ni s cipom nema nista.
 

JD.

Član
RE: Golf V

ma GTI je za budale samo izgleda, ne znam ni sto su ga pravili ko ce bit glup pa to kupit kad ima tamo neki dizel koji je brzi a jeftiniji 20 hiljada :lol::lol:
 
Član
RE: Golf V

hmmm... To i nije bas mala razlika u KS-ma al eto... moguce je. Izvini nisam ni obracao paznju da je Golf V u pitanju

JD. je napisao(la):
ma GTI je za budale samo izgleda, ne znam ni sto su ga pravili ko ce bit glup pa to kupit kad ima tamo neki dizel koji je brzi a jeftiniji 20 hiljada :lol::lol:


:lol::lol::lol::lol:
Bolje i GTi-ja uzeti pa da me tresu dizeli nego imati traktor masinu pod haubom "lijepog" automobila i furati se da sam neko
:lol::lol::lol::lol:
 
RE: Golf V

Ejj sta vam jee,nade se par vas i raspravljate ciji je brzi itd..
Znate da je danas sve moguce..Paa.. Kad se nevidi nestoo kako ide itd..Nemozes ni znati..
Golf je sigurnoo pilaa u to sam uvjeren..Nije sve u snazi momci.. U mene auto moze biti 2 vise konja nego sad npr u nekog dobrog vozaca..al ce on meni natjerati da me sa ceste baci..
jer sam ja samo poceo nesto kontati o autima..jos sam mlad..za neke takve stvari..
mogu glumiti tamo ovamo al to nije to..
imate auta pise sdi a ono ispod haube neki tdi jaci..al taj ce vas nasankati da se sa njim brijes po cesti i sletis negdje zbog budale..

a sto se tice golfa stvarno je jak..i dosta mu bolji obrtni,i lagan i to ide u to sam uvjeren..
srki radi po svom majstore,pusti druge..golf je dobro uraden..
sta kazete onda na golf 4 tdi kako se zove onaj momak nemam pojma..oko 300 konja ima ispod haube
ima da preskace svee golf 4 i 5 gti..
 
Član
RE: Golf V

ja koliko znam trka se iz mjesta a ne iz neznam ti ni ja koje brzine ccccc hahahah smijesni ste majke mi kad trke budu od 40 kmh onda se priznaju rezultati a iz mijesta je iz mijesta...
 
Član
RE: Golf V

Golf je cudo... nemoj se zamarat ko je brzi na pisti (402m i takva sranja), ipak je cesta podrucje gdje se ta snaga treba najvise cjenit a tu JEDES :D... Puno srece u sljedecim radovima ako ih bude
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top