Golf V 2.0tdi

Golf V 2.0tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znas kako mi je zao prijatelju.. pa jesi ti dobar? Jesi brzo vozio il normala :( zao mi je..
 
S mnom sve u redu tako rec nije ni dlaka pala s glave(cvrsta njemacka kola:D) proglasena totalka, sad cekam od kaska lovu pa idem po nesto drugo:icon_twisted:

sto mi je najvise zao vozio sam se skroz normalno vozio, a inace sam blazi slucaj divljaka koji ima u turu mozda vec pol milje kilometara tako da sam svaceg vidio i dozivio na cesti, al ovako nesto da me odnese i to jos na autoputu koji bih trebao biti neki no.1 po sigurnosti ceste nisam.. j*ga poklopilo se i sto je najvaznije po mene dobro proslo, hebes limu auta ce bit;)
 
Član
brut_zgodni je napisao(la):
S mnom sve u redu tako rec nije ni dlaka pala s glave(cvrsta njemacka kola:D) proglasena totalka, sad cekam od kaska lovu pa idem po nesto drugo:icon_twisted:

sto mi je najvise zao vozio sam se skroz normalno vozio, a inace sam blazi slucaj divljaka koji ima u turu mozda vec pol milje kilometara tako da sam svaceg vidio i dozivio na cesti, al ovako nesto da me odnese i to jos na autoputu koji bih trebao biti neki no.1 po sigurnosti ceste nisam.. j*ga poklopilo se i sto je najvaznije po mene dobro proslo, hebes limu auta ce bit;)

bas steta...sjcam se tvog golfa jos dok je bio u original stanju
sjeam se da si na hrawebu bio pisao o plavom osvjetljenju tablice :D

a sjecam se i videa sa youtube.com:icon_biggrin:

bit ce da je meni vise zao nego tebi :p :p

daj imas koji video?
 
mariodrag je napisao(la):
brut_zgodni je napisao(la):
S mnom sve u redu tako rec nije ni dlaka pala s glave(cvrsta njemacka kola:D) proglasena totalka, sad cekam od kaska lovu pa idem po nesto drugo:icon_twisted:

sto mi je najvise zao vozio sam se skroz normalno vozio, a inace sam blazi slucaj divljaka koji ima u turu mozda vec pol milje kilometara tako da sam svaceg vidio i dozivio na cesti, al ovako nesto da me odnese i to jos na autoputu koji bih trebao biti neki no.1 po sigurnosti ceste nisam.. j*ga poklopilo se i sto je najvaznije po mene dobro proslo, hebes limu auta ce bit;)

bas steta...sjcam se tvog golfa jos dok je bio u original stanju
sjeam se da si na hrawebu bio pisao o plavom osvjetljenju tablice :D

a sjecam se i videa sa youtube.com:icon_biggrin:

bit ce da je meni vise zao nego tebi :p :p

daj imas koji video?

e to su bila vremena kad su najveci problemi bili osvjetljenje tablice:lol:

da mi je zao i nije bas, ako bog da dodje sad nes 250-300ks:D

videa nemam opametio sam se:icon_biggrin:
 
Administrator
error_xp je napisao(la):
fino dobri woofere :cool::cool:

ja fkt tebe ne kontam... hoces li i jednu temu procitati kako treba i dati primjeren odgovor na temu:icon_mad:

sorry na off..

a steta druze auta.. al kao sto ti kazes bit ce lima:icon_biggrin: nek tebi nije nista:icon_biggrin:
 
Član
auu brate bas mi je zao za golfa,ali bitno je da si ti ok,bit ce auta,sto moj cale kaze ziva glava sve namiri,,sretno u potrazi za novim ljubimcem;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top