Golf V 1.9 TDI gti-NOVI UPDATE

Golf V 1.9 TDI gti-NOVI UPDATE

Član
Super ti ovo ide, samo ti nevalja boja :D oem farovi su meni najbolji look farovi neka priča ko šta hoće tu nema promašaja, ja bi tj ja ću odraditi znak u crno i onu crvenu liniju meni je tako dosta ljepše.Ostalo sve je extra
 
Član
nego daj mi reci jesil razmisljao da ovu crvenu crtu gti maske ofarbas u boju auta... bilo bi extra... :)
 
Pike_gti je napisao(la):
nego daj mi reci jesil razmisljao da ovu crvenu crtu gti maske ofarbas u boju auta... bilo bi extra... :)

Jesam razmisljao sam,to mi je u planu imam sad za farbanje lip od prednjeg branika pa cu odma i to ofarbati,vidio sam to na jednoj petici i stvarno je extra

aServis je napisao(la):
Super ti ovo ide, samo ti nevalja boja :D oem farovi su meni najbolji look farovi neka priča ko šta hoće tu nema promašaja, ja bi tj ja ću odraditi znak u crno i onu crvenu liniju meni je tako dosta ljepše.Ostalo sve je extra

Jesu farovi su stvarno najbolji razlika je velika između angel eyesa i oem-a,nemože se uopće usporediti ;)

akka je napisao(la):
Petica je za 10 ;)

Hvala...
 
Član
sjajno. farovi su pun pogodak. ;)
jedino što mi se ne sviđa su felge. nekako su mi previše obične i nezanimljive. :icon_sad:
 
thefukara je napisao(la):
sjajno. farovi su pun pogodak. ;)
jedino što mi se ne sviđa su felge. nekako su mi previše obične i nezanimljive. :icon_sad:

Pa u planu mi je na proljeće da stavim 18" u planu su mi tomason tn6, te su mi stvarno extra
 

Prilozi

  • getimage.php.jpeg
    getimage.php.jpeg
    85,5 KB · Pregleda: 11
Član
vidio sam slike na vwcc, jos jednom da kazem fenomenalan auto... jedino sto ti fali, su org. led stopke, ostalo je perfekcija
 
Član
fine felge. ;)

tn6r.jpg


konfigurator
 
Top