Golf V 1.9 TDI gti-NOVI UPDATE

Golf V 1.9 TDI gti-NOVI UPDATE

Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

Jasmin1604 je napisao(la):
Evo da se pohvalim danas sam bio kod Srđana i ubacili smo chip,sada auto ima preko 150 konja i za nepovjerovati je koliko su se performanse poboljšale, čovjek je kralj chiptuninga.... :cool:
Preporučio bih svakome da stavi chip

Preporucujem ti da izbrises ovo 150 konja jer ce ti sa komentarima usrati temu kao i meni. Ja sam imao slicnu izjavu pa svi tvrde da ne moze ni 130 ks sa chipom.
 
Super Moderator
RE: Golf V 1.9 TDI gti

MrShadow je napisao(la):
Jasmin1604 je napisao(la):
Evo da se pohvalim danas sam bio kod Srđana i ubacili smo chip,sada auto ima preko 150 konja i za nepovjerovati je koliko su se performanse poboljšale, čovjek je kralj chiptuninga.... :cool:
Preporučio bih svakome da stavi chip

Preporucujem ti da izbrises ovo 150 konja jer ce ti sa komentarima usrati temu kao i meni. Ja sam imao slicnu izjavu pa svi tvrde da ne moze ni 130 ks sa chipom.

Ako valjci kazu 150KS zasto ne bi imao
Golf je super nema sta jos sad ide dobro
Snimi nam neki clip i jos slika ubaci ;)
 
RE: Golf V 1.9 TDI gti

Druže za te koji nevjeruju neka plate dyno test pa ce se uvjeriti,a ako auto nema toliko konja plaćam ga ja i još mu dajem 50 €..... ;)




Evo jučer su mi napokon došli i pragovi iz njemačke,pa sad idući tjedan slijedi farbanje i postavljanje :cool:
Evo par slikica...
 

Prilozi

  • Slika0058.jpg
    Slika0058.jpg
    81 KB · Pregleda: 11
  • Slika0059.jpg
    Slika0059.jpg
    77,9 KB · Pregleda: 15
  • Slika0060.jpg
    Slika0060.jpg
    52,3 KB · Pregleda: 17
RE: Golf V 1.9 TDI gti

To su orginalni pragovi od gti-a,samo mi još fali krovni spojler da bi bio u fullu... :lol:
 
Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

fino fino, kolko su te izasli pragovi? 200eur su novi u servisu sa zakackama,sarafima i ostalim zezancijama..
 
Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

Jasmin1604 je napisao(la):
a danas sam dogovorio sa jednim čovjekom za pragove od gti-a,našao sam polovne u odličnom stanju za 110€, idu na farbanje pa će onda na golfa, čim stavim dolaze slike ;)

evo cijene
 
RE: Golf V 1.9 TDI gti

Ma ti za 110 € sto su bili covjek me zaj*ao nije mi se javljao pa tako da sam morao naručiti u njemačkoj i izašli su me oko 190€,ali nisam dobio šarafe i zakačke,to cu morati kupiti, kod nas u HR su mi tražili za pragove 550€...
 
Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

molim? lol.... kod nas u bosni 200eur sa svim zakackama!!! bez sarafa i zakacki, 100eur oba praga..
 
Top