Golf V 1.9 TDI gti-NOVI UPDATE

Golf V 1.9 TDI gti-NOVI UPDATE

RE: Golf V 1.9 TDI gti

Čim stignem stižu slike unutrašnjosti,a danas sam dogovorio sa jednim čovjekom za pragove od gti-a,našao sam polovne u odličnom stanju za 110€, idu na farbanje pa će onda na golfa, čim stavim dolaze slike ;)
 
Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

a mozda da ovu GTI crvenu lajsnu bacis u boju auta... to bi mu extra sjelo... :)))
 
Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

Badava GTI look kad je 105ks pod haubom na 17" :lol:

Treba onda to malo i nafitiljiti...na bar 136-140 ks ili kao kolega koji je octaviu dignuo na cca175 ks :icon_smile:

da look dođe do izražaja..

a ne da te opatice u nekom VW 2,0tdi-u ili benzincu operu(npr. toareg ili sharan) dok idu s mise na misu. :D
 
Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

da si bogdom svratio i do srdjana kad si folije radio,da ga malkice digne jedno 40 konja :D:D
al 40 konja na kvalitetnoj ishrani :)
fina ticape,preporucujem kirschrot led stopke ;)
 
Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

fina perica nema sta... samo druze look ti je vec ekstra de malo dizi te KS ;) a onda kad to uradis onda sredjuj te sitnice, posto ti auto u globalu fino izgleda ... Sto kaze ovaj da te ne pocisti neki 2.0 dizel ... :123:
 
Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

extra je izgledom,steta sto nije benzinka,il barem jaci tdi
al za eksterijer sve pohvale:cool:
 
RE: Golf V 1.9 TDI gti

Polako ima vremena za chip kod Srđana da se uradi,prvo mi je u planu da ga sredim izvana :cool:
 
RE: Golf V 1.9 TDI gti

Evo da se pohvalim danas sam bio kod Srđana i ubacili smo chip,sada auto ima preko 150 konja i za nepovjerovati je koliko su se performanse poboljšale, čovjek je kralj chiptuninga.... :cool:
Preporučio bih svakome da stavi chip
 
Član
RE: Golf V 1.9 TDI gti

150 bijesnih konja... fino :cool:
sad lagano možeš da otreseš svakog 2.0 tdija :lol:
snimi neki klip kad stigneš, pa okači. ;)
 
Top