Golf V 1.9 TDI 77 kw

Golf V 1.9 TDI 77 kw

Član
:lol: vi ta auta ne stiscete uopste ili vi smatrate po gradu od 100km predjeni 3-4 puta stisni prva, druga do 4000rpm, treca mozda i to je to, a ostalo vozi se normalno i mozda u 3 brzini sa 40kmh nekad stisnuti do 3000rpm i reci wow ali ide, vidi ali ga polivam. Tada moze trositi 7L. Po ne znam koji put kazem snagu moras dobiti iz neceg, nesto uloziti da bi dobio nesto, ne mozes nedati nista a dobiti, koje ide to trosi pa bilo benzina ili dizela, onaj koji ne trosi taj ni ne ide :lol: ja kazem da je noralna potrosnja TDI 105KS kad vozis normalno 7L a stiskanja (ne stiskanja kao gore navedeno) 10L. :)
 
Početnik
Bravo RS,slazemo se u potpunosti..ja kad kazem cjepanje mislim npr put od 30-ak km non stop gazenja i jurnjave..
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
:lol: vi ta auta ne stiscete uopste ili vi smatrate po gradu od 100km predjeni 3-4 puta stisni prva, druga do 4000rpm, treca mozda i to je to, a ostalo vozi se normalno i mozda u 3 brzini sa 40kmh nekad stisnuti do 3000rpm i reci wow ali ide, vidi ali ga polivam. Tada moze trositi 7L. Po ne znam koji put kazem snagu moras dobiti iz neceg, nesto uloziti da bi dobio nesto, ne mozes nedati nista a dobiti, koje ide to trosi pa bilo benzina ili dizela, onaj koji ne trosi taj ni ne ide :lol: ja kazem da je noralna potrosnja TDI 105KS kad vozis normalno 7L a stiskanja (ne stiskanja kao gore navedeno) 10L. :)


Ma da ga gazi 24H na dan nebi trenao trosit deset =) jer fkt to je previse za taj motor 105KS /100Km =10L previse prvise =) jednostavno benzinjare nece uzeti 10 kada se gasaju a i covijek ocito ima simtome da su dizne pri kraju ili su se zaprljale......... jer smo razgovarali preko PP.. Moze on ternutnu pokazivat 10 kod mene zna 44 pokazat ali prosjecna na 100Km na bordu ne treba biti veca od 8 to je to :cool::cool::cool:
 
Član
Mogu se složiti da troši do 7l preko 7l neš nevalja

Alo ljudi rezervar goriva je do rezerve 45l što znači da sa rezervarom ako torši 10l pređe samo 400km eeeeeeeeee ba i to dizel star 3g ljudi de se malo saberite....


Imam taj motor vozim normalno po gradu šta je za mene normalno 10-40 više od ograničenja i opet toršim u prosjeku 5,5... kad ga malo stisnem moje stiskanje je da vozim više u prosjeku od 50 -100 od dozvoljenog neće uzeti više od 7 da ga jebeš....
 
Član
Ma 10000000% nije u dure nesto sa tim autom znaci nemoguce je da trosi 10 po gradu =) Po prospektu fabrike je 8 a sami znate kolika su odstupanja tu upravo radi toga gasanja i svega :cool::cool::cool::cool:
 
Legend
7.5 nikad nebi smio preci, pa kod starog 2.5tdi pa nikad 8 ne predje...
nesto ti nije uredu sa diznama, predpostavljam..
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
:lol: vi ta auta ne stiscete uopste ili vi smatrate po gradu od 100km predjeni 3-4 puta stisni prva, druga do 4000rpm, treca mozda i to je to, a ostalo vozi se normalno i mozda u 3 brzini sa 40kmh nekad stisnuti do 3000rpm i reci wow ali ide, vidi ali ga polivam. Tada moze trositi 7L. Po ne znam koji put kazem snagu moras dobiti iz neceg, nesto uloziti da bi dobio nesto, ne mozes nedati nista a dobiti, koje ide to trosi pa bilo benzina ili dizela, onaj koji ne trosi taj ni ne ide :lol: ja kazem da je noralna potrosnja TDI 105KS kad vozis normalno 7L a stiskanja (ne stiskanja kao gore navedeno) 10L. :)

upravo to sam ja govorio,,stisne par puta i misli da ga cijepa:icon_smile:
kod mene kadrija kad ga normalno vozim nece ispod 8 jos 1.3 ,,izgleda da cu i ja morati preci na TDI ,,leti ko zmaj a trosi 5.5:icon_rolleyes:
 
Član
vidi ovog poredi kadrin motor i jedan od boljih motra od vw mislim stvarno nema smisla....

Ovo što rs priča to nije stiskanje to je iživljavanje... i možeš se jedan dan iživljavati pa da ti uzme recimo toliko goriva.. al ako se ne iživljavaš pa po gradu ti uz veću ili manju gužvu uzme 10l onda tu neš nevalja...to ko nemože da svati ode malo kod čika doktora i ovaj mu kaže u čemu je problem jer ja neznam a dijagnoza ima tonu...


Ponavljam može se voziti super brzo za naše uslove a da neuzme puno goriva....a može se voziti i normalno i da uzme 5-6l
 
Član
fkt velika je to potrosnja za 77kw, osim ono ako se fkt ne izivljavas na autu ne bi trebao toliko popiti,odvuci ti njega na dijagnostiku ;)
 
Član
Sto je previse previse , meni taj isti motor trosi 6 , 6 i po gradske voznje (normalne) , dok na otvorenom opet ponavljam lagane voznje aka. penzija trosi 4.5l . Ne orjentisem se po board computeru nego od cepa do cepa sipanje i vidim koliko mi stane.

Sad ako ga ti saltas na 4k ili jos vishe vjerujem da ce potrositi 10l ako ne i vishe .
 
Član
ma kod mene je otvorena oko 3,5 do 4.2 a gradska varira od 9 do 10 otprilike dizne provjerene danas ok sve ??? u glavi samo upitnici:(
 
Član
M_iKy je napisao(la):
heh onda ti je teska noga ;)

noga lagana 45 broj hehe a racunam i preko borda i onako na sto km naspem do cepa da predjem 100 km i onda na pumpu i opet do vrha i vidim razliku.Herlem kako kog isto
 
Član
Stipu to do čepa nije to precizno :) kad ti se upali rezerva odeš na benizisku i naspeš pun ili za 50km svjedno je i računaš ovako pun rezervar je oko 45l ili 112km po 2,4km. kad naspeš resetuj dnevnu potrošnju do sledeće rezerve i onda ti fino ovako litri/kilometri *100 to ti na pun rezervar dođe ovako 45/800*100 =5,6l

Slična računica je i ako sipaš za 50km 20,8l/br kilometara 350* 100 = 5,9 evo to ti je kod mene prosjek garada.... kad sam van grada onda samo se povećaju kilemetri i smanji potoršnja...


Ja ovako radim unazad 2g i uvijek pratim potrošnju i bilježim i jako malo oscilira oko litre se vrti+/-
 
Top