Golf V 1.9 TDI 77 kw

Golf V 1.9 TDI 77 kw

Član
kolika je prosjecna potrosnja meni puno trosi preko 10 litara sta bi mogao da bude uzrok tako velike potrosnje?poz
 
Ako ga stisnes po gradu hoce i 10 ladno a normalne voynje 7-8 l naravno govorim o gradu a prosjek preko 10 je previse .
 
Član
De ba ljudi odakle toliko da vam troši...
Evo kod mene zadnje računice za 50km na petrolu nasuo po 2,45 dođe oko 20,4l prešao 380km tuzle grada = 5,3l a gdje su tu veće gume - felge i kad ga potjeram nema teorije da ode preko 6 i to gradske tz vožnje...
 
Član
Sta budalite, ja sluzbenu Fabiju mrcvarim po gradu i nisam uspio preko 6.3 da natjeram ma kako je derao ko konj :icon_eek:

Braco na tvom mjestu najbolje na dijagnostiku, najlakse ti je krenut od elektronike i senzora ;)
 
Član
i ja se fkt nekad zacudim oko ovih brojki,jbt da dizel po gradu uzima 10, to je prosto nemoguce
 
I meni trosi po gradu 7-8 normalne voznje...
Sarajevo i jest jedini grad u BiH gdje postoji prava gradska voznja sa velikim guzvama (rush hour) i mnogo semafora. ;)
 
Član
moguce da trosi 10, ako ga vozis punim gasom po gradu jedno 20 minuta, ako ne onda imas problem...
 
Član
Ma nemoguce =) 10 litara tdi ja boru gazim iz crvenog ne izlazi 7,2 gradske.... kako ti se ponasa auto jel trese malo u leru i primal gas ili nekada kao zatrza ako imas ove simtome onda su ti dizne otisle =):icon_confused::icon_confused:
 
Član
dzenan90 je napisao(la):
Ma nemoguce =) 10 litara tdi ja boru gazim iz crvenog ne izlazi 7,2 gradske.... kako ti se ponasa auto jel trese malo u leru i primal gas ili nekada kao zatrza ako imas ove simtome onda su ti dizne otisle =):icon_confused::icon_confused:

jah, famozna tdi potrosnja, gasas ga u gradu, dusu mu vadis, a trosi 7, eventualno 7.5 litara... al opet kakva korist drzat takvog dizela u crvenom, samo bezveze huci i pati se...
 
Član
aServis je napisao(la):
De ba ljudi odakle toliko da vam troši...
Evo kod mene zadnje računice za 50km na petrolu nasuo po 2,45 dođe oko 20,4l prešao 380km tuzle grada = 5,3l a gdje su tu veće gume - felge i kad ga potjeram nema teorije da ode preko 6 i to gradske tz vožnje...
Navrni malko u SA, i vozaj po spici, 3-4 kruga od Bascarsije do Ilidze, to ti je otprlike 100km... ;) znaci vozi mjesovito, glavnom i sporednim cestama... pa probaj spustit ispod 8l ;)

i usput, Tuzla nije grad ;)
http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110726142
tek do godine....:D
 
Član
ma auto je maldo 60000 hiljada ja prvi vlasnik oko 9 uzima grada eto nek bude prosjek neznam kakve su mada i ja kontam da bi do dizni moglo bit ma neznam sta da kazem nako nit ga cepam nit ga mazim normala

znas sta iskreno prima odlicno gas na leru miran ali nekad u drugoj malo ko zatrza nekad rijetko ko ono malo zatrza a dizne su mogu mislit bruka kesa
 
Član
Limpi je napisao(la):
dzenan90 je napisao(la):
Ma nemoguce =) 10 litara tdi ja boru gazim iz crvenog ne izlazi 7,2 gradske.... kako ti se ponasa auto jel trese malo u leru i primal gas ili nekada kao zatrza ako imas ove simtome onda su ti dizne otisle =):icon_confused::icon_confused:

jah, famozna tdi potrosnja, gasas ga u gradu, dusu mu vadis, a trosi 7, eventualno 7.5 litara... al opet kakva korist drzat takvog dizela u crvenom, samo bezveze huci i pati se...

ma ovo je haman sranje zesce bice skupo:(
 
Top