Golf Tuning

Golf Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo zelim da predstavim jednog veeeoma dobro uradjenog golfa...ove slike sam dobio neki dan na mail od prijatelja iz Belgije,golf je od njegovog prijatelja Claudyja sto je i njegova zamisao za ovakav koncept posebno za vrata na gore suprotno od B-stuba..i prednja i zadnja se otvaraju na gore...obojica su zajedno radili na golfu...evo slika,nadam se da ce vam se dopasti...:icon_smile:
 
Član
Iskreno meni se ne svidjaju ova zadnja vrata sto ih je ovako uradio, kao ni izduv, ostalo je oki ;)
 
legionar je napisao(la):
Iskreno meni se ne svidjaju ova zadnja vrata sto ih je ovako uradio, kao ni izduv, ostalo je oki ;)
POTPIS;Meni su prednja ok al zadnja ne valjaju...i meni se felge ne svidjaju,al svak ima svoje opet...;)Uostalom golf je lijepo uradjen i trebalo im je dosta vremena da ga urade,znaci auto je komplet radjen,od do....i zaboravio sam nadodati da je motor 1.6 D nazalost...:icon_sad:
 
Član
Radili su kod nas ovakav tip vrata onaj zlatni golf 2 iz TZ i bio je kadett GSI crni sa ovakvim vratima al'slab je onaj stub da drzi citava prednja vrata kod njih se primijetilo da je lim i kit pucao na mjesto gdje su stavljali one sarke !
 
Član
imao sliku ovog golfa na mobitelu:lol:
ak imas sliku muzike u gepeku postavi,ludnica,2 suba,ak se ne varam,magneti prema gore,mislim da je komplet gepek u pleksiglasu uradjen,slican princip kao u adnan_1,8T-a,onaj fazon;)
boli glava,samo neke zestoke felge na njega,nisam fan ovih,sta god one bile,valjda je ovo kromirana jotirana celicara:icon_question:
nisam u toku,a bas se i ne razumijem u jote,mislim,znam otprilike sta je,al ne znam kakva je to mjerna jedinica konkretno...da ne idem vise u off,golf ja zara,steta sto nije bar gti,il vr6,da cijepa cestu,malo je 1,6d za ovu mean-looking-machine;)
 
vidio sam golfa već prije uloženo je dosta truda i para tu skidam kapu ali ima stvari što mi nisu po ukusu kao zadnja vrata zadnji branik i nke sitnice sve u svemu jako dobro auto svaka čast
 
Član
Jedino sto mi se svidja je unutrasnjost! A ostalo mi nije nesto! Ali njemu svaka cast za proijekat!;)
 
Početnik
Hmmm, jako zanimljivo i neobicno..svidja mi se auto u kompletu, jako detaljna i opsirna prerada, veliki respect i pozdrav vlasniku ;)
 
BHT Ovisnik
nesvida mi se obrva,ispuh i da je samo malo manje stopa zatvorena i jos ponesto,sve u svemu... :icon_smile:
 
Član
a super urađeno ;), mnogo detalja ali kao što reče mnogo vas ni meni se sve ne sviđa, hehe zadnje stopke, pa zadnja vrata ;) , all kad će sreča čovjek ga sebi pravio nije meni :lol:;):lol:
 
Član
svidja mi se unutrasnjost i jesam li ja corav ili pragovi i karambolke nisu iste boje kao i auto ... i ako nisu (tj ono sto ja vidim) to mi se ne svidja ja bi sve iste boje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top