Golf TDI, 130 hp, 4.6 potrosnja. no coment

Golf TDI, 130 hp, 4.6 potrosnja. no coment

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima dosta zanimljivih stvarcica na forumu, pa odlucih da se logujem,pored toga radim ovih dana muziku u autu, mozda objavim koju slibu da vidim komentare, savjete, itd, pa aBd prijavit se i na db takmicenje,,toliko od mene, pozz
 
Član
Druze postoje pravila.....:icon_biggrin:
Ime
Godine
Odakle si
Auto

I onda otvoris svoju garazu i predstavisa nam svoje auto i sta si sve od sad radio na njemu ;)
 
Vo'zdra Adise, dobro došao među raju. golf 4 TDI- dobra zvjerka, samo odvadi malo sa potrošnjom.:icon_smile:
 
AdisTDI je napisao(la):
Adis Balta
13.01.1987
Ilijas
Golf 4
jel sad udure:icon_question:

ma Marex nemoj da prepadas covjeka:D dobro je sad, samo jos malo vise napisi nesto o autu koja je god motor itd i onda napravi garazu u njemackim vozilima, a DD i ostani aktivan;)
 
Član
osjetim dobru atmosferu ovdje, heh, :cool:, vozim golfa,ove god sam ga uzeo, dobro se pokazo, misim vrijedan je para koje sam dao za njega, prije sam keca golfa imao, muziku ovo ono, pa sam odlucio da i u ovog golfa uradim kakvu ziku, poceo sam sa dva woofera, g power sa po 1400 W, pojacalo mac audio 1200W, jucer sam kondezator uzeo AIV 1F, dobar je, kutiju sam ja pravio, sljedece je cd player, svi mi nesto hvale Alpine pa ne znam...

Bracogti78 je napisao(la):
Vo'zdra Adise, dobro došao među raju. golf 4 TDI- dobra zvjerka, samo odvadi malo sa potrošnjom.:icon_smile:
hehe, ma ne danas idem ovim nasim 30 km autoputem, nisam ga vise cepio od 150, i vidim potrosnja 4.6 , 4.7, mada razabu nekad bude i 3.7, kad idem 120, fenjer na tockovima i ide 150 sa po litra
 
Član
E tako brate :cool:
Pozdrav i dobro nam dosao,auto predstavi u garazi,ostani aktivan iredovno obavjestavajo radovima :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top