Golf MKII GTI

Golf MKII GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Gewinde *EDIT*

DivGTI je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
extra za trud ali imam jednu zamjerku stavio si gevinde a spustio si ga na nivo kao neke obične opruge kao žute ili crvene kad već imaš gevinde zakucaj ga kako treba pogledaj malo na vw klub croatia šta momci rade sa gevindama pozz sretno dalje nadam se da ćeš ga još malo odvit jer znam da može više

Drug hvala na savjetu, ali razlog sto ga josh nisam spustio jeste taj da stekam pare za neke borbet felge, pa kad izlete, to cu da radim aBd :) pozz

odlicno izgleda,nema sta...samo jos malo ga prikucaj i bit ce bomba

a kakve borbetice trazis??'ako trazis model T imam ja za prodat,ako te zanima javi se na PM

sretno sa daljnim radovima
 
Član
RE: Gewinde *EDIT*

kakvo ba dalje zakucavanje...ne diraj dalje...slomices auto na nasim cestama...prvo ga dobro ojacaj strut bar-ovima, pa onda ramisljaj o daljem spustanju...
 

Div

Član
posto me nije bilo odavno, evo da podjelim iduci projekat :D posto sam se dugo odlucivao za ovo, a i gti 8v me dobro sluzio dok mu nisam je*o mater, u pitanju je motor novi koji stavljam a to je GTI 16v evo par slicica sto sam uspio uhvatit malo su mutne al bolje ista nego nista :D

dok se stari motor vadio:



novi motorcic samo cheka da se ubaci :D



a sto se tiche, ostalih dijelova uz to sam uzeo lamelu, diskove i pakne sad za sad (je*i ga istrosilo se :D)

 
Član
RE: Golf MKII GTI **UPDATE**

sam polahko :) , i sretno s radovima! i nek te sluzi ovaj bez ..bavanja :D
 
Legend
RE: Golf MKII GTI **UPDATE**

extra drug
ides u pravom smjeru, a za gewinde sta da kazem
da meni neko oce poklonut hahah :D
 

Div

Član
RE: Golf MKII GTI **UPDATE**

evo jos dijelova nestigoh sinoc staviti, uglavnom estetike malo :)))




sto se tiche maske bez znaka, imao sam je i ranije, ali je stoka skinula, a ovu cu nitnama zakucat na auto! :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top