Golf MKII by_Kuzija

Golf MKII by_Kuzija

Evo da predstavim i ja svoju vozilicu u stanju kakvom sam je ja dobio...
Rijec je o 1.6 benzincu, 55kw, 1991 godina... klasika sve, ofarban, restauracija komplet uradjena, nazalost slika nema od stanja kakav je bio, vec samo kakvog sam ga u ruke dobio!
5cbrjr.jpg




kasnije cu malo da posvetim vise paznje projektu, dok skontam forum :D
 
soffa je napisao(la):
samo slikaj i pisi da vidimo duju..;)

evo sacu malo da se pozabavim, da prelistam slike, da pogledam sta sam prvo odradio pa idemo redom.. :cool:

Prednja strana :)

242hkc1.jpg


sa druge strane... nije lose :D
2jczdd5.jpg


ubacen volan, unikat crveni orginal raid haha
dy1xs1.jpg


Podmetaci neki nigdje veze, nema pepeljare, nema nikakvih presvlaka, mp3 pleyer...
(naravno, stizu slike lagano :) sa refreshom )
rcv586.jpg


auspuh stavljen takodje, sa loncom zavaren komplet, na pik-u kupio :lol::cool:

2qbf0qc.jpg


malo photoshutting-a sa drugom
(kroz 3mjeseca "Beli grom" slupan u totalku :icon_cry:)

2enul8m.jpg


16k49ld.jpg


Prije nego sam dobio svoju duju vozio sam od starca
Golf 4, 1.9SDI
2r2ue6v.jpg


vidjoh ovo i morado da se parkiram da uslikam zacas 2-3 fotke :D
nd5sa9.jpg


2iiee4n.jpg


i jos jedna samo :lol:
2iiee4n.jpg
 
Član
lijep je golf jest da bode ovaj volan u oci da je bogdom crn..a ako budes sta radio nemoj bogati ko ovaj plavi i stavljati neke limove po autu..;)
 
ma nece ono bit nikakvog kicenja, nisam na to isao, nego ono, klasika, malo sminka, muzika, sjedista i tako to...
nikakve dorade sto se tice lima...:cool:
 
Nedugo kasnije sam ubacio servo, radi ovoga volana tako da je sad lakse motat :D
onda podizaci svjetala, krovni tapacirung uradjen od platna boja slicna boji auta, ove felge sto su na autu, neki plejer i neki zvucnici, za prvu pomoc...
mozda ima jos neka sitnica koju sam tad ubacio, ako se sjetim napisem :lol:

Dok je autic bio kod kuce, iduci na posao opazim nissan-a i nravano jedna slika jutarnja oko 06:30h

1z4ih5y.jpg


da jos koju sliku ubacim stock-iranog kakav je :lol: :cool:
8ziioy.jpg



313n961.jpg


30jp3r6.jpg

boja je jako zanimljiva, mada nemam pojma koja je, nema koda nikakvog gdje bi trebao da bude...

imao u planu 15" RONAL pravo dobre, i nesto me odvrati da ih ne stavim tako da sam ih prodao preko pik-a naravno :lol:
33yp1qo.jpg


onda stavio obrvu (lajsnu) iznad farova, mat ofarbana jer nisam mogao naci ove boje auta...
fyt77.jpg


eh unutrasnjost je malo promjenjena, nedostaci dodati (plejer,GTI podmetaci, presvlake crne, rucica mjenjaca, pepeljara...) medjutim ciganluk je bio u autu kad sam slikao :lol:
25tgleg.jpg
 
sljedece sto sam naruci jest kristalni zmigavci sa pozicijom
e86614.jpg



ugradnja istih odradjena sa drugom :cool:

ugradnja istih odradjena sa drugom kod kuce ;):icon_smile:
im48cp.jpg


rezultat :D nije lose kako ce da bude kasnije :lol::lol:
2z5rl80.jpg


eh na red je dosla malo i muzikica, dosta je bilo prdavaca onih fabrickih na tabli...
Pioneer 3way 380W, daska naknadno napravljena rupe izbusene i u planu eko koza preko da se odradi da to lici na nesto :cool:
2yxksja.jpg


... i onda :icon_cry:
54ixjr.jpg

al sredjeno je i to, posudio od starca ljepilo iz rudnika neko (jako da i dan danas drzi spojeve cvrsto) super opet :D
 
idemo dalje...
posto su plastike (branici, lajsne, spojler, stopke) bile izblijedile od sunca zasluzile su da ih malo osvjezim...
kupio sam mat crnu boju prajmer za plastiku i ostalu sicu i zadao se na posao i konacan rezultat su sljedece slike...:123:
vqi1yu.jpg


Dzeniii je napisao(la):
napredujes napredujes :cool:

boja na golfu odlična ;)

hvala druze, ima slika dosta dosta, pa probjerem sta sam redom radio :lol:
a boja je savrsena

2lthxy0.jpg


i da, ugradio sam daljinsko zakljucavanje tako da sam bravu gepeka ukinuo i dobar pogodak je bio ;)
29xeqok.jpg


i malo da uporedimo razliku dali se isplati dati 23KM za potreban materijal :lol::lol:
25tj2gz.jpg


apidl3.jpg


pa kad je ovo prenocilo onda sam uradio crvene linije, fazon GTI-a, bice slike naravno sad spavanac :lol:
 
Član
Dobra investicija :D cim bi usao u kafic potrosio bi te pare a gle sta napravi :cool:
Puzno novije izgleda sad kako su osvjezene plastike ;)
 
adi187 je napisao(la):
Dobra investicija :D cim bi usao u kafic potrosio bi te pare a gle sta napravi :cool:
Puzno novije izgleda sad kako su osvjezene plastike ;)

:cool: hvala druze, u sustini tako to i ide ali eto ja sam odlucio na njega da ulozim...
:123:
 
Top