golf mkII 1.9 TDI by code-update intercooler

golf mkII 1.9 TDI by code-update intercooler

RE: golf II gti 16v postao TDI-ubacen enterijer od relly-a

jest druze meni benzinca ne moze nista zamijeniti,
postavi slike kad nabacis pragove i obrve.poz
 
RE: golf II gti 16v postao TDI-ubacen enterijer od relly-a

dobar gooolf ja ga vidio uzivo,..svaka cast druze..pozz

Sajo_Golf GT je napisao(la):
Zemljak ja i ti smo se potekli ako se ne varam :icon_question:

i ja sam,sjecas se ona crvena cetvorka sa crnim 17"...
mogu li i ja jos jednom pokusati??? :D
 
Član
RE: golf II gti 16v postao TDI-ubacen enterijer od relly-a

hvala svima...


ma bice Sajo ba revansa,samo da ja ovo prepakujem sve,ma najvaznije je da se druzimo.
 
Član
RE: golf mkII 1.9 TDI-ubacen enterijer od relly-a

odma da ti kazem gold ti je sranje nishta nevalja ... ni sasa matic ga nebi pogledo :lol::lol: salim se ba extra ti je golf:cool::cool: :nx:
 
RE: golf mkII 1.9 TDI-ubacen enterijer od relly-a

Moze se i na 16v K-jet sloziti elektronsko ubrizgavanje goriva ili Digifant kako se to strucno zove...unutrasnjost je lijepa nema sta,gdje si je nabavio to je muzejski primjerak?
 
Član
RE: golf mkII 1.9 TDI-ubacen enterijer od relly-a

dzinn16v je napisao(la):
Moze se i na 16v K-jet sloziti elektronsko ubrizgavanje goriva ili Digifant kako se to strucno zove...unutrasnjost je lijepa nema sta,gdje si je nabavio to je muzejski primjerak?

da moze se sloziti digifant od 8v,ali bi mi falilo goriva u visokim obrtajima,a i blokada bi mi bila niza.A to sve da rijesim,morao bi raditi remap,druge dizne i jos pu ku... stvari,a kostalo bi me puno vise nego dobro ocuvan abf.

unutrasnjost sam nasao kod jednog covjeka,na tavanu,rodjak mi reko da prodaje neka kozna sjedista i kozne tapacirunge od golfa2,ja citavim putem molio Boga da su ta kad ona stvarno od relly-a.

hvala sejo;)
 
RE: golf mkII 1.9 TDI-ubacen enterijer od relly-a

To je stvarno jackpot,imas srece,treba sloziti digifant od golfa g60 ili ABF-a to ja planiram...puno je pouzdaniji od K-jeta ili KE-jeta
 
Član
RE: golf mkII 1.9 TDI-ubacen enterijer od relly-a

zadovoljan sam sa sjedistima pravo,nisu razvaljena i zdrobljena,obadva motorica rade,lijepo je sjedit u njima,dobro drze drze po krivinama,jedino moram presvuci dio naslonjaca na vozacevom sjedistu,al nista opasno.

da se digifant moze prebaciti,moze,al ce te uvijek izaci vise nego dobro ocuvan Abf.Od G60 da,ali tesko je naci instalaciju i dizne sa G60motora,plus trebas se dobro informisati ko to moze kvalitetno izmapirati,a sto se tice abf-a,sumnjam jer ima previse zajebancije oko senzora radilice,mada ljudi na svijetu sve urade.POzzzzzzzzzz
 
RE: golf mkII 1.9 TDI-ubacen enterijer od relly-a

Znam za taj problem sa senzorom radilice...ma nista vozat cemo ovako dok se ne pokvari a onda razmisljat o necem boljem ;-)
 
Član
RE: golf mkII 1.9 TDI-ubacen enterijer od relly-a

evo da malo osvezimo temu,kupljene nove fele,vec mjesec dana na autu,mrsko mi bilo slikati pa evo sad se naknio,nabavljeno jos dosta stvari al slike ce biti kasnije.

8jx17 sa gumama 215/40,auto je spusteno KW oprugama,prezadovoljan kako drzi po krivinama.

stavljen i prvi i zadnji most od vr-a sa kompletnim glavcinama i diskovima 280mm naprijed i diskovima pozadi,sa senzorima abs-a,tako da je sad trap siri za nekih 3-4 cm,odnosno 1.5-2cm na svakom tocku,tako da mi distanceri i ne trebaju,a vala i ne mogu i da hocu,jer nema dje dalje:lol::lol:.Abs cu montirati dok nabavim jedan senzor.

Auto je spusteno prilicno dobro,al moram nabaviti jos lijevi rub od G60,i urezati blatobrne pa ce ici jos u pod,pa onda cu ganjati i neke gewinde.


1002900r.jpg

1002904.jpg

1002905x.jpg

http://img705.imageshack.us/i/1002901o.jpg/
 
Član
RE: golf mkII 1.9 TDI-ubacen enterijer od relly-a

Slike malo popravljene ;)


Inace, naaaaaaajs, mnogo kul djeluje, vidim ostavio si i glavcine kompletne s 5 rupa.....sta je s prednjeg branika
 
Član
RE: golf mkII 1.9 TDI-stavljne nove fele 8jx17 sa gumama 215/40

prednji branik je privremeno kao i zadnji,trebam ofarbati nove karmbolke,prva je od gti-a s maglenkama i dubokim spojlerom,takodje i ovi rubovi su privremeno kao i zadnja hauba i ovo ce sve ostati za zimskog setup-a,a kad lakiram branike doci ce novi set rubova,pragova i lajsni od gti-a;)

aha,prebaceni su kompletni trapovi sa vr-a
 
Član
RE: golf mkII 1.9 TDI-stavljne nove fele 8jx17 sa gumama 215/40

Vidio uzivo extra izglerda jos dok se karambolke vrate fabricke beton :D Jebo svabe bolji ce bit bosanski german style :cool:

╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`.German STyle :D
 
Top