Golf MK4 variant clean style

Golf MK4 variant clean style

Član
E ovako, posto mi je skoro neki debil, idiot, moron konj itd. pokusao skinuti prednji znak na golfu i otkinuo plasticni prsten koji okruzuje W znak:icon_mad:, i sad zjapi rupa a ne znam gdje nabaviti drugu i da li je moguce to zamijeniti bez mijenjanja citave maske pa reko da napravim ugodno s korisnim, dosao sam na ideju da pokusam napraviti malo clean style look (ti je valjda onaj tuning kad skinu znakove sa auta:icon_question:). mislio sam prvo rijesiti taj prednji gril bez znaka. Vidim na netu da ih ima za nabaviti i nije puno para nego sta sa branikom i sa haubom, posto i jedno i drugo ima malo usjecenje od znaka pa ne znam jel moram uzeti i novi branik i kitovati haubu ili oboje ne znam ni sam, da li je neko to radio na golfu ili zna o cemu govorim?
 
Član
Pokusaj da vratis znak, nesto kombinuj jer je ravnanje ruba haube vec investicija... mislim, nisam ljubitelj tog skidanja znaka jer je logo ugradjen sa svojom svrhom, pogotovo kad je u pitanju VW.
Mislim da taj prsten ide sa znakom, ukoliko je odvojiv od ostatka maske moze se naruciti kod ovlastenog VW dilera a na kraju krajeva maska sa znakom je jeftinija od ove cunerske sa ravnim grilom.
 
Član
kupis masku bez znaka, sa njom dodje lajsna koja
pokriva rupu na karambolci i cep za rupu na haubi
:cool:
 
Član
gdje ce bit ljepsa originalna maska od ove bez znaka, pa jel ovo BHTuning ili sta vec...
 
velik je zahvat na g4 da cleaned bude lijep zna se na sta mislim a to je maska bez znaka i varenje na haubi i karambolci, da bude ravno, a da stavljas masku bez znaka i one dodatke je meni losije nego original maska za znakom ;)
 
Top