Golf MK4 GTI

Golf MK4 GTI

Dobar golf, po meni trebas staviti originalni rep na gepek gti/r32 a meni ove feluge nikako mi ne stoje bez prednjeg i zadnjeg r32 branika i pragova...
 
memi je napisao(la):
sta je sa Santa Monica Felugama dali su na prodaju mozda?

prodane maloprije nisu dugo cekale u garazi;)

rale_cazin je napisao(la):
Dobar golf, po meni trebas staviti originalni rep na gepek gti/r32 a meni ove feluge nikako mi ne stoje bez prednjeg i zadnjeg r32 branika i pragova...

haha,najbolje r32 da nabavim,to sto ti kazes kosta par milja jos,nabavio sam branik od r32 ali ga montiram na proljece posto sad dolaze zimske 16" pa bio bi jadan na celicnim i branik onaj naprijed a trebam ga i ofarbat i malo popraviti:icon_smile:
 
nesto se jos malo doradilo pa stavljem snimku ubrzanja 0-200 za 22sec a od 100-200 16 sec,sto je jako zadovaljavajuce i posramio bih puno jace protivnike kao 535d audi S3 R32 4....uzivajte



http://www.youtube.com/watch?v=JzQoTz3GJEE
 
Član
dobar autic samo moj ti je prijedlog ako si nazad skinuo znak da naprijed stavis masku bez znaka da se malo ujedini;)
 
duurma je napisao(la):
dobar autic samo moj ti je prijedlog ako si nazad skinuo znak da naprijed stavis masku bez znaka da se malo ujedini;)

imam je i stavljao sam je jedno vrijeme ali bolje mi lezi ova ovakva kad je mat crna imam sliku
slika1234.jpg
 
Top