Golf mk4 GTI TDI 150++

Golf mk4 GTI TDI 150++

Nije taj senzor na otpadu skup ali probaj svoj da očistiš te stopice i fino uklopiš dzek i lagano silikonom temperaturnim crvenim zaštitiš pukotinu i barem privremeno dok ne nađeš drugi senzor.
 
Član
Nemogu ga izvadit jer je zacviko unutra od vlage
I bojim se da nepukne
Ja sam njega pocistio i zaljepio al drzalo je cjela 2 km
 
Član
Kao prvo danas je subota
Ovde sve radi do 1 ili 2
A cjena bas i nije tolika
U orginalu je 600kn a zamjenski 300 400
 
Član
Kao prvo danas je subota
Ovde sve radi do 1 ili 2
A cjena bas i nije tolika
U orginalu je 600kn a zamjenski 300 400

Nisam vidio da nisi domaci, a i obracao sam se ovim nasim sto predlazu razna budjenja na senzoru koji KOD NAS kosta 20 KM, zamjenski, ali kvalitetan. A meni to kod vas zvuci prekupo. Kako god, vozi bez abs-a do ponedjeljka, sta fali.
 
Član
Nisam vidio da nisi domaci, a i obracao sam se ovim nasim sto predlazu razna budjenja na senzoru koji KOD NAS kosta 20 KM, zamjenski, ali kvalitetan. A meni to kod vas zvuci prekupo. Kako god, vozi bez abs-a do ponedjeljka, sta fali.

Ma sve 5 samo kazem
A cjena jbg bilo puno ili malo treba mjenjat
Al prosli tjedan sam pogino za 4000kn sad mi i ovih 400 puno vjerujmi
Al rjesicemo nesto ja se nadam
 
Član
Danas kod frenda narucim senzor 250kn
Popijem kavu s njim krenem kuci
Kad ono proradio
953d59947e03f1aba8f8466fa0825f0a.jpg

Valjda se uplasio i proradio
Al zamjenicu ga bez obzira na sve
 
Legend
joj te gluposti kad krenu.. krenu bas..
A vidio sam gore da je neko nesto pricao o potrosnji..
Ja opet ponavaljam, i realan sam uvijek bio kada je potrosnja u pitanju..
Otvorena (zavisno kako ga vozis, od 5.5 do 7), gradska (zavisno kako ga vozis 8-10)

Passat od starog 2.0 tdi 16v 170ks 4.4 otvorena sarajevo dubrovnik prosjecna brzina 70tak (stim da od metkovica do dubrovnika bila debelo preko 100)

Sad vi meni objasnite kako taj auto tako malo trosi , a ima tezinu, konje, svasta nesto..
 
S obzirom na kilometre na satu vrijeme je da se to sve i mijenja kod mene ima 270 al sam dosta toga radio kao i ti sretno dalje dobar golfic
 
Član
Na autu je sve mjenjano i prije nije zapusten
Mjenjana je i bregasta i zamasnjak i turbina zupcasti 3 puta tak da je stvarno odrzavan kak se spada ito sve u ovlastenom
U elzi ima 36 otvorenih naloga za servis i popravke
 
Član
U potrazi sam za kocnicama od Audi S3 Bora Golf GTI (180) V5 312mm 5x100
Ako ko ima neka nesto ponudi
Moze samo i nosaci
 
Član
Kako mislis u elzi? Zar nije zapisana povijest servisiranja u servisu gdje je odrzavan?
Tek od 2008 su podaci online za sve servise
 
Top